پيام امام جمعه مهريز به مناسبت بزرگداشت هفته معلم

پيام امام جمعه مهريز به مناسبت بزرگداشت هفته معلم


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، حجت الاسلام و المسلمين برهان امام جمعه مهريز با صدور پيامي ضمن تكريم و تجليل از مقام شهيد مطهري، گام برداشتن معلمان در مسير اهداف اين شخصيت بصير و انقلاب را خواستار شد. متن كامل پيام بدين شرح مي باشد: 12 ارديبهشت ماه سالروز شهادت استاد متفكر و فيلسوف مجاهد و درد آشناي زمان، بهانه اي شد تا اين روزها به بازخواني آثار اين استاد شهيد پرداخته شود. انديشه هاي متفكر شهيد به عنوان اسلام شناسي آگاه،‌ عالمي زمان شناس و دانشمندي بصير و فيلسوفي توانا همواره مورد علاقه فرهيختگان و جوانان بوده است به حق استاد شهيد شخصيتي بود كه پاسخگويي به شبهات زمانه و مقابله با انحرافات فكري و عقيدتي را وجهه ي همت خويش ساخت تا بدان جا كه در قبال اين مجاهدت عظيمِ علمي، جان خود را فدا نمود. اينجانب ضمن تكريم و تجليل از اين استاد گرانمايه به معلمين و فرهيختگان جامعه توصيه مي كنم كه در مسير كه در مسير اهداف اين شخصيت بصير و انقلابي گام بردارند.
پيام امام جمعه مهريز به مناسبت بزرگداشت هفته معلم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، حجت الاسلام و المسلمين برهان امام جمعه مهريز با صدور پيامي ضمن تكريم و تجليل از مقام شهيد مطهري، گام برداشتن معلمان در مسير اهداف اين شخصيت بصير و انقلاب را خواستار شد.
متن كامل پيام بدين شرح مي باشد:
12 ارديبهشت ماه سالروز شهادت استاد متفكر و فيلسوف مجاهد و درد آشناي زمان، بهانه اي شد تا اين روزها به بازخواني آثار اين استاد شهيد پرداخته شود.
انديشه هاي متفكر شهيد به عنوان اسلام شناسي آگاه،‌ عالمي زمان شناس و دانشمندي بصير و فيلسوفي توانا همواره مورد علاقه فرهيختگان و جوانان بوده است به حق استاد شهيد شخصيتي بود كه پاسخگويي به شبهات زمانه و مقابله با انحرافات فكري و
عقيدتي را وجهه ي همت خويش ساخت تا بدان جا كه در قبال اين مجاهدت عظيمِ علمي، جان خود را فدا نمود.
اينجانب ضمن تكريم و تجليل از اين استاد گرانمايه به معلمين و فرهيختگان جامعه توصيه مي كنم كه در مسير كه در مسير اهداف اين شخصيت بصير و انقلابي گام بردارند.

آدرس کوتاه :