پروژه های مدیریت بحران شهرستان مهریز بررسی شد

پروژه های مدیریت بحران شهرستان مهریز بررسی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در نشستی پروژه های مربوط به  مدیریت بحران حوادث شهرستان مهریز بررسی شد. غلامرضا برزگری مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در این نشست از آمادگی این نهاد برای کاهش اثرات بلایای طبیعی به ویژه پیشگیری  و پیش بینی از خسارات بارشهای پائیزه و زمستانی به ویژه رگبارهای ناگهانی و سیل خبر داد و افزود: دستگاه های اجرایی زیرمجموعه مدیریت حوادث از رودخانه ها و مجاری آب قبل از زمستان بازدید و در صورت نیاز با تامین اعتبار مشکل آنها حل شود. وی افزود: 5 و نیم میلیارد تومان در سال گذشته برای طرح ها و پروژه های  مدیریت بحران در شهرستان مهریز سال گذشته هزینه شده است.
پروژه های مدیریت بحران شهرستان مهریز بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در نشستی پروژه های مربوط به  مدیریت بحران حوادث شهرستان مهریز بررسی شد.

غلامرضا برزگری مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در این نشست از آمادگی این نهاد برای کاهش اثرات بلایای طبیعی به ویژه پیشگیری  و پیش بینی از خسارات بارشهای پائیزه و زمستانی به ویژه رگبارهای ناگهانی و سیل خبر داد و افزود: دستگاه های اجرایی زیرمجموعه مدیریت حوادث از رودخانه ها و مجاری آب قبل از زمستان بازدید و در صورت نیاز با تامین اعتبار مشکل آنها حل شود.
وی افزود: 5 و نیم میلیارد تومان در سال گذشته برای طرح ها و پروژه های  مدیریت بحران در شهرستان مهریز سال گذشته هزینه شده است.

آدرس کوتاه :