پروژه هاي شهرستان مهريز افتتاح شد


با حضور «محمدعلي طالبي» استاندار يزد و همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر پروژه هاي شهرستان مهريز با اعتبار 248 ميليارد تومان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل ازاداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز سه شنبه 16 بهمن ماه و به مناسبت چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی با حضور «محمدعي طالبي» استاندار يزد، «عباس حيدري» مشاور و مديركل حوزه استاندار، «حجت الاسلام والمسلمين عبدالرضا محي الديني» امام جمعه و «سيدمحمد رستگاري» فرماندار مهريز و جمعي از مسئولان استان چهار پروژه اين شهرستان در حوزه هاي آموزشی، فرهنگي، گردشگري و صنعتي افتتاح شد.


افتتاح دبستان دخترانه شهيد زارع زاده


با حضور استاندار يزد دبستان دخترانه دوره دوم «شهید حسین زارع زاده» با اعتباری بالغ‌ بر 13 میلیارد ریال و زمینی به مساحت هزار و 688 متر و ۸۵۳ مترمربع زیربنا و ۶ کلاس درس در محل شهرک مسکن مهر حضرت امام رضا (ع) مهریز افتتاح گردید.


افتتاح دبستان دخترانه ياران حضرت مهدي(عج(


همچنین با حضور «محمدعلي طالبي» دبستان دخترانه خیّری « یاران حضرت مهدی(عج) » مهریز با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال از محل کمک‌های خیرین شهرستان، خانواده میروکیلی و برادران ابویی و نیز بخشی از اعتبارات دولتی، در زمینی به مساحت سه هزار و 800 متر و ۸۵۵ مترمربع زیربنا و ۱۲ کلاس درس در محله استهریج شهرستان مهریز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


بهره برداري مركز اقامتي باغ آهو


مجموعه اقامتي «باغ آهو» در جاده روستای تاریخی سریزد، با ۸ سوئیت اقامتی و سرمایه گذاري 20 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی، از دیگر طرح‌هایی بود که امروز با حضور استاندار يزد و مديركل حوزه استاندار در شهرستان مهریز به بهره‌برداری رسید.


افتتاح واحد توليد كننده رژين سرام


هچنين با حضور عالي ترين مقام اجرائي استان و هيئت همراه واحد صنعتي «رژین سرام» مهریز، تولیدکننده انواع آجرنسوزِ نما با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریال و ظرفیت توليد سالیانه 360 هزار مترمربع و اشتغال‌زایی برای ۴۰ نفر در شهرک صنعتی این شهرستان افتتاح شد.
گفتني است در ايام الله دهه مبارك فجر تعداد 27 پروژه با اعتبار 248 ميليارد تومان به بهره برداري رسيد.

 

 


آدرس کوتاه :