يهود در مقابل اسلام عددي نيست

يهود در مقابل اسلام عددي نيست


یهود در مقابل اسلام عددی نیست دولت جدید باید وزرای خود را با نظر رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام بر روی کار بیاورد. خطیب نماز جمعه مهریز با تاکید بر ضرورت احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با مفاسد اجتماعی در جامعه تصریح کرد: گناهان علنی همه جامعه را دچار مشکل می‌کند بنابراین نباید اجازه داد برخی افراد با اعمال زشت خود جامعه اسلامی را به تباهی و سستی بکشند. برهان با بیان اینکه باید برای امر به معروف ساز و کار تعریف کرد، افزود: برای عملیاتی کردن امر به معروف و نهی از منکر، باید آن را به صورت جمعی اجرا کرد تا از فحشا در تمام جامعه به ویژه کلانشهرها جلوگیری شود. برهان با بیان اینکه باید نسبت به اجرای امر به معروف و نهی از منکر تغییر وضعیت دهیم، افزود: امر به معروف، از راه‌های مقابله با گناه است و در واقع درمان دردهای جامعه با احیاء و اجرای صحیح این فریضه‌ی الهی برطرف می‌شود. امام جمعه مهریز با انتقاد از مسئولان برای برقراری رابطه با برخی کشورها گفت: انقلاب ما با ملک عبدالله چه کار دارد که برخی مسئولان با او و برخی دیگر از سران کشورها پشت درب‌های بسته رابطه برقرار می‌کنند، مزد چنین مسئولانی همین بود که بر سرشان آمد. وی با بیان اینکه یهود در مقابل اسلام عددی نیست افزود: اسرائیل غاصب امروز با وجود افزایش تجهیزات و قدرت نظامی خود در مقابل اسلام عددی نیست و افزایش تجهیزات و قدرت نظامی او برکتی ندارد.  
يهود در مقابل اسلام عددي نيست

یهود در مقابل اسلام عددی نیست

دولت جدید باید وزرای خود را با نظر رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام بر روی کار بیاورد.

خطیب نماز جمعه مهریز با تاکید بر ضرورت احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با مفاسد اجتماعی در جامعه تصریح کرد: گناهان علنی همه جامعه را دچار مشکل می‌کند بنابراین نباید اجازه داد برخی افراد با اعمال زشت خود جامعه اسلامی را به تباهی و سستی بکشند.

برهان با بیان اینکه باید برای امر به معروف ساز و کار تعریف کرد، افزود: برای عملیاتی کردن امر به معروف و نهی از منکر، باید آن را به صورت جمعی اجرا کرد تا از فحشا در تمام جامعه به ویژه کلانشهرها جلوگیری شود.

برهان با بیان اینکه باید نسبت به اجرای امر به معروف و نهی از منکر تغییر وضعیت دهیم، افزود: امر به معروف، از راه‌های مقابله با گناه است و در واقع درمان دردهای جامعه با احیاء و اجرای صحیح این فریضه‌ی الهی برطرف می‌شود.

امام جمعه مهریز با انتقاد از مسئولان برای برقراری رابطه با برخی کشورها گفت: انقلاب ما با ملک عبدالله چه کار دارد که برخی مسئولان با او و برخی دیگر از سران کشورها پشت درب‌های بسته رابطه برقرار می‌کنند، مزد چنین مسئولانی همین بود که بر سرشان آمد.
وی با بیان اینکه یهود در مقابل اسلام عددی نیست افزود: اسرائیل غاصب امروز با وجود افزایش تجهیزات و قدرت نظامی خود در مقابل اسلام عددی نیست و افزایش تجهیزات و قدرت نظامی او برکتی ندارد.
 

آدرس کوتاه :