يادواره 70 تن از شهداء منشاد برگزار شد

يادواره 70 تن از شهداء منشاد برگزار شد


به گزارش روز يكشنبه ايرنا امام جمعه منشاد در اين آيين معنوي گفت: شهدا حق بزرگي به ما دارند و برگزاري اين يادواره ها بخش كوچكي است كه ما براي آنها انجام مي دهيم. حجت الاسلام واعظي بر تداوم و پاسداري از راه شهدا تاكيد كرد و افزود: امنيت و آرامش امروز كشور مديون رشادتها و دلاورمرديهاي رزمندگان اسلام و شهيدان والامقام است. فلاح زاده استاندار يزد هم در اين مراسم با اشاره به رشادتها و ايثارگريهاي شهدا گفت: اين شهدا براي دفاع از كيان اسلامي عليه رژيم بعث عراق جنگيدند و دشمن را به عقب راندند و به فيض شهادت نائل شدند.    
يادواره 70 تن از شهداء منشاد برگزار شد

به گزارش روز يكشنبه ايرنا امام جمعه منشاد در اين آيين معنوي گفت: شهدا حق بزرگي به ما دارند و برگزاري اين يادواره ها بخش كوچكي است كه ما براي آنها انجام مي دهيم.
حجت الاسلام واعظي بر تداوم و پاسداري از راه شهدا تاكيد كرد و افزود: امنيت و آرامش امروز كشور مديون رشادتها و دلاورمرديهاي رزمندگان اسلام و شهيدان والامقام است.
فلاح زاده استاندار يزد هم در اين مراسم با اشاره به رشادتها و ايثارگريهاي شهدا گفت: اين شهدا براي دفاع از كيان اسلامي عليه رژيم بعث عراق جنگيدند و دشمن را به عقب راندند و به فيض شهادت نائل شدند.

 

 

آدرس کوتاه :