هم‌زمان با 28 صفر؛ مهریز غرق در عزاست

هم‌زمان با 28 صفر؛ مهریز غرق در عزاست


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری و سینه‌زنی در شهر برگزار شده و مهریز یکپارچه در سوگ رسول خوبی ها‌ بود. هم‌زمان با سالروز رحلت جانسور نبی اکرم(ص) و شهادت دومین ستاره آسمان ولایت و امامت، امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری و نوحه‌خوانی و سوگواری در تکیه ها، حسینیه ها و مساجد مهریز برگزار شد. در این مراسم که با حضور جوانان و نوجوانان سیه‌پوش همراه است، هیئت‌های عزاداری با نوحه‌خوانی و سینه‌زنی در سوگ حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به عزاداری پرداختند. وعاظ شهرستان نیز با گرامیداشت دهه آخر صفر و رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) به سخنرانی و ذکر مصائب و فضائل آن ائمه (ع)پرداختند.
هم‌زمان با 28 صفر؛ مهریز غرق در عزاست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری و سینه‌زنی در شهر برگزار شده و مهریز یکپارچه در سوگ رسول خوبی ها‌ بود.
هم‌زمان با سالروز رحلت جانسور نبی اکرم(ص) و شهادت دومین ستاره آسمان ولایت و امامت، امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری و نوحه‌خوانی و سوگواری در تکیه ها، حسینیه ها و مساجد مهریز برگزار شد.
در این مراسم که با حضور جوانان و نوجوانان سیه‌پوش همراه است، هیئت‌های عزاداری با نوحه‌خوانی و سینه‌زنی در سوگ حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به عزاداری پرداختند.
وعاظ شهرستان نیز با گرامیداشت دهه آخر صفر و رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) به سخنرانی و ذکر مصائب و فضائل آن ائمه (ع)پرداختند.

آدرس کوتاه :