فرماندار مهریز:

همکاری برای برپایی نمایشگاه انقلاب را خواستار شد


فرماندار مهریز گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه توانمندیهای شهرستان از 11 بهمن 1397 به مدت پنج روز در سالن بزرگ شهر برگزار می شود که همکاری مردم و دستگاه های اجرایی در این ارتباط ضروری است.

فرماندار مهریز گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه توانمندی های شهرستان از 11 بهمن 1397 به مدت پنج روز در سالن بزرگ شهر برگزار می شود که همکاری مردم و دستگاه های اجرایی در این ارتباط ضروری است.

سیدمحمد رستگاری  در بازدید از روند اجرای برپایی نمایشگاه افزود: دستاوردهای انقلاب در قالب غرفه های مختلف همراه با ارائه خدمات در معرض دید مردم گذاشته می شود.
وی ادامه داد: نظام به رغم دشمنی های استکبار در 40 سال گذشته خدمات و فعالیت های خوبی برای رفاه مردم در شهر و روستاها داشت که باید همگان در جریان خدمات و تلاش ها قرار گیرند.
فرماندار مهریز خاطر نشان کرد: کارهای مقدماتی برگزاری نمایشگاه در منطقه آغاز شده و حضور بخش خصوصی و همچنین تولیدکنندگان نقش مهمی در انعکاس فعالیت های انقلاب دارد.
سید محمدرستگاری بیان داشت: در کنار برگزاری نمایشگاه باید خدمات مناسب و رایگان در بخش های مختلف به مردم عرضه شود که از جمله کارهای مهم و مورد تاکید است.
این مسئول به برنامه های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: حدود 500 برنامه توسط تشکل ها و مردم و با حمایت ستاد دهه فجر در شهرستان پیش بینی شده است.
وی به اهمیت راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و با تاکید بر حضور گسترده آحاد مردم در این مراسم یادآور شد:حضور مردم موجب شکست توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی خواهد شد.
آدرس کوتاه :