همكاري 120 واحد آموزشي در مقاطع تحصيلي در جشن عاطفه ها

همكاري 120 واحد آموزشي در مقاطع تحصيلي در جشن عاطفه ها


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز گفت: در جشن عاطفه های امسال ۱۲۰واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی همکاری دارند. به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،حسن حاضری در مراسم جشن عاطفه ها که در آموزشگاه مجتمع حضرت سیدالشهدای مهریز برگزار شد گفت: در جشن عاطفه های امسال ۱۲۰واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی همکاری دارند. وی افزود: این مدارس در شهر و مناطق روستایی شهرستان مهریز قرار دارند که هماهنگی های لازم برای برگزاری جشن عاطفه ها صورت گرفته است . حسینی مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز هم در سخنانی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها حرکت ارزشمندی است، اظهار داشت: در اسلام در مورد کمک به نیازمندان سفارش‌های بسیاری شده است و مردم باید به این مسئله مهم توجه جدی داشته باشند. وی افزود: زیبایی این کار بیشتر به این است که می‌شود در آن اوج ایمان و باور را دید و از آن لذت برد و باید این نکته در انسان نهادینه شود که کمک به هم‌نوع ذاتا فرصتی برای نزدیک‌تر شدن به وجه‌الله است.
همكاري 120 واحد آموزشي در مقاطع تحصيلي در جشن عاطفه ها
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز گفت: در جشن عاطفه های امسال ۱۲۰واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی همکاری دارند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،حسن حاضری در مراسم جشن عاطفه ها که در آموزشگاه مجتمع حضرت سیدالشهدای مهریز برگزار شد گفت: در جشن عاطفه های امسال ۱۲۰واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی همکاری دارند.

وی افزود: این مدارس در شهر و مناطق روستایی شهرستان مهریز قرار دارند که هماهنگی های لازم برای برگزاری جشن عاطفه ها صورت گرفته است .

حسینی مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز هم در سخنانی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها حرکت ارزشمندی است، اظهار داشت: در اسلام در مورد کمک به نیازمندان سفارش‌های بسیاری شده است و مردم باید به این مسئله مهم توجه جدی داشته باشند.

وی افزود: زیبایی این کار بیشتر به این است که می‌شود در آن اوج ایمان و باور را دید و از آن لذت برد و باید این نکته در انسان نهادینه شود که کمک به هم‌نوع ذاتا فرصتی برای نزدیک‌تر شدن به وجه‌الله است.


آدرس کوتاه :