همزمان با هفته دفاع مقدس؛ رژه حماسی نیروهای مسلح در مهریز برگزار شد

همزمان با هفته دفاع مقدس؛ رژه حماسی نیروهای مسلح در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بسیجیان و نیروهای مسلح شهرستان مهریز با اجرای رژه حماسی و موتوری اقتدار خود را به نمایش گذاشتند. در این مراسم، نیروهای ناحیه مقاومت بسیج ، فرماندهی انتظامی؛ گردان دهم پیاده بسیج امام حسین(ع)، و حوزه های مقاومت بسیج سطح شهرستان از مقابل جایگاه رژه رفتند. مانور تسلیحات و تجهیزات نظامی و خودروهای نظامی و امدادی از دیگر برنامه های این مراسم بود. سردار فیاض فرمانده تیپ پیاده 18 الغدیر استان یزد در این مراسم به بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداخت و  با بیان اینکه حماسه شورانگیز و افتخارآمیز هشت سال دفاع مقدس به عنوان میراثی گرانسنگ در اذهان اقشار مختلف مردم ایران باقی است تصریح کرد: این فرهنگ ناب باید به عنوان یک فرهنگ ارزشمند و پویا به نسل جوان فعلی و نسل‌های آینده منتقل شود. باید قدم‌های مهم و اساسی در راستای الگوهای درست به جوانان عزیزی که دوران پر افتخار دفاع مقدس را درک نکرده‌اند، برداشت. وی اضافه کرد: اشاعه فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت و نقش جوانان در دفاع مقدس مهم‌‌ترین وظیفه نهادهای فرهنگی کشور است. فیاض تصریح کرد: دفاع مقدس آیینه تمام نمای عشق و ایثار ملت بزرگ ایران و نمادی گویا از جلوه‌های غرورآفرین و افتخارآمیزی است که استقامت و پایداری دلیرمردان را در برابر تجاوز ناجوانمردانه نیروهای بعثی به زیبایی به نمایش درآورده است.
همزمان با هفته دفاع مقدس؛ رژه حماسی نیروهای مسلح در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بسیجیان و نیروهای مسلح شهرستان مهریز با اجرای رژه حماسی و موتوری اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.
در این مراسم، نیروهای ناحیه مقاومت بسیج ، فرماندهی انتظامی؛ گردان دهم پیاده بسیج امام حسین(ع)، و حوزه های مقاومت بسیج سطح شهرستان از مقابل جایگاه رژه رفتند.
مانور تسلیحات و تجهیزات نظامی و خودروهای نظامی و امدادی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
سردار فیاض فرمانده تیپ پیاده 18 الغدیر استان یزد در این مراسم به بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداخت و  با بیان اینکه حماسه شورانگیز و افتخارآمیز هشت سال دفاع مقدس به عنوان میراثی گرانسنگ در اذهان اقشار مختلف مردم ایران باقی است تصریح کرد: این فرهنگ ناب باید به عنوان یک فرهنگ ارزشمند و پویا به نسل جوان فعلی و نسل‌های آینده منتقل شود. باید قدم‌های مهم و اساسی در راستای الگوهای درست به جوانان عزیزی که دوران پر افتخار دفاع مقدس را درک نکرده‌اند، برداشت.
وی اضافه کرد: اشاعه فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت و نقش جوانان در دفاع مقدس مهم‌‌ترین وظیفه نهادهای فرهنگی کشور است.
فیاض تصریح کرد: دفاع مقدس آیینه تمام نمای عشق و ایثار ملت بزرگ ایران و نمادی گویا از جلوه‌های غرورآفرین و افتخارآمیزی است که استقامت و پایداری دلیرمردان را در برابر تجاوز ناجوانمردانه نیروهای بعثی به زیبایی به نمایش درآورده است.

آدرس کوتاه :