همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛ راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در مهریز

همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛ راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اقشار مختلف مردم شهیدپرور و ولایتمدار این شهرستان همراه و همگام با مردم دیگر مناطق کشور در طلیعه سی و چهارمین بهار آزادی به خیابان‌ها آمدند تا با سردادن شعارهای کوبنده "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر صهیونیست" تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی و وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت اعلام کنند. مردم انقلابی شهرستان مهریز که با اهدای 313 شهید گلگون کفن وفاداری خود را به این انقلاب و ارزشهای آن اثبات کرده بودند باری دیگر امروز نیز با حضور خود ثابت کردند که همچنان وحدت و همبستگی خود را حفظ کرده و با آگاهی بیشتر و مقاوم‌تر از گذشته از انقلاب دفاع می‌کنند. مردم این شهرستان در قالب گروه‌های مختلف از کسبه و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیان گرفته تا ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و ... حضور گسترده‌ای در راهپیمایی 22 بهمن داشتند. مردم همیشه در صحنه مهریز با حرکت از محلات مختلف شهرستان به محوریت مسجد صاحب الزمان(عج)، مسجد براستین و میدان مزویرآباد در مسیرهای اصلی راهپیمایی به راه افتادند و با تجمعی باشکوه در میدان شهیدای گمنام در مراسم ویژه این روز که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز برگزار شد شرکت کردند.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛ راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اقشار مختلف مردم شهیدپرور و ولایتمدار این شهرستان همراه و همگام با مردم دیگر مناطق کشور در طلیعه سی و چهارمین بهار آزادی به خیابان‌ها آمدند تا با سردادن شعارهای کوبنده "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر صهیونیست" تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی و وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت اعلام کنند.
مردم انقلابی شهرستان مهریز که با اهدای 313 شهید گلگون کفن وفاداری خود را به این انقلاب و ارزشهای آن اثبات کرده بودند باری دیگر امروز نیز با حضور خود ثابت کردند که همچنان وحدت و همبستگی خود را حفظ کرده و با آگاهی بیشتر و مقاوم‌تر از گذشته از انقلاب دفاع می‌کنند.
مردم این شهرستان در قالب گروه‌های مختلف از کسبه و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیان گرفته تا ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و ... حضور گسترده‌ای در راهپیمایی 22 بهمن داشتند.
مردم همیشه در صحنه مهریز با حرکت از محلات مختلف شهرستان به محوریت مسجد صاحب الزمان(عج)، مسجد براستین و میدان مزویرآباد در مسیرهای اصلی راهپیمایی به راه افتادند و با تجمعی باشکوه در میدان شهیدای گمنام در مراسم ویژه این روز که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز برگزار شد شرکت کردند.

آدرس کوتاه :