همزمان با دهه فجر / عضویت رایگان و نیم بها در کتابخانه های مهریز

همزمان با دهه فجر / عضویت رایگان و نیم بها در کتابخانه های مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، جلسه ماهیانه مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز برگزارشد.  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در این نشست ضمن خوشامدگویی به مسئولین  کتابخانه های عمومی و تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن سی و جهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر از مسئولین خواست برنامه های پیشنهادی خود را در خصوص فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ارائه دهند. اهم مسایل مطرح شده در این جلسه : آذین بندی کتابخانه در دهه مبارکه فجر، برگزاری نمایشگاه کتاب امام و انقلاب در کتابخانه های عمومی ، برگزارش نمایشگاه عکس ، عضویت رایگان و نیم بها در کتابخانه های عمومی شهرستان  در این دهه ، تکمیل فرم بازدید کارشناسی  نهاد و انجام موارد خواسته شده در فرم،دقت در ارسال آمار ماهیانه و شش ماهه ،تلاش به منظور حضور حداکثری در مسابقات و تبلیغ در این خصوص ،ایجاد بخش حداقلی کودک در تمامی کتابخانه ها. مسئولین کتابخانه های عممی  نیز در این جلسه به بیان مشکلات و مسایل مربوط به کتابخانه های خود پرداختند.
همزمان با دهه فجر / عضویت رایگان و نیم بها در کتابخانه های مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، جلسه ماهیانه مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز برگزارشد.
 رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در این نشست ضمن خوشامدگویی به مسئولین  کتابخانه های عمومی و تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن سی و جهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر از مسئولین خواست برنامه های پیشنهادی خود را در خصوص فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ارائه دهند.
اهم مسایل مطرح شده در این جلسه :
آذین بندی کتابخانه در دهه مبارکه فجر، برگزاری نمایشگاه کتاب امام و انقلاب در کتابخانه های عمومی ، برگزارش نمایشگاه عکس ، عضویت رایگان و نیم بها در کتابخانه های عمومی شهرستان  در این دهه ، تکمیل فرم بازدید کارشناسی  نهاد و انجام موارد خواسته شده در فرم،دقت در ارسال آمار ماهیانه و شش ماهه ،تلاش به منظور حضور حداکثری در مسابقات و تبلیغ در این خصوص ،ایجاد بخش حداقلی کودک در تمامی کتابخانه ها.
مسئولین کتابخانه های عممی  نیز در این جلسه به بیان مشکلات و مسایل مربوط به کتابخانه های خود پرداختند.

آدرس کوتاه :