همایش دوچرخه سواری با حضور اقشار مختلف مردم در مهریز برگزار شد

همایش دوچرخه سواری با حضور اقشار مختلف مردم در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری همایش دوچرخه سواری با حضور اقشار مختلف مردم در مهریز برگزار شد. در این همایش که با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، دوچرخه سواران مهریزی عضو تیم ملی دوچرخه سواری، مسئولین منابع طبیعی، هلال احمر و تربیت بدنی شهرستان برگزار شد بیش از 150 نفر از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان دوچرخه سوار مهریزی مسیر ورزشگاه شهید محصل تا تفرجگاه غربالبیز را رکاب زدند. با توجه به قهرمان پروری شهرستان مهریز در ورزش دوچرخه سواری شاهد استقبالی خوب شهروندان مهریزی در این همایش بودیم. دوچرخه سواران پس از طی مسیری 7 کیلومتری با قیدقرعه از دستان مسئولین استان و شهرستان هدایایی را دریافت کردند. مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد در این همایش با اشاره به اينكه منابع طبيعي هر جامعه ثروت آن جامعه محسوب مي شود گفت: بايد از عرصه هاي منابع طبيعي حفاظت و از تخريب آنها جلوگيري شود. وی همچنین از مسئولین شهرستان مهریز به خاطر برگزاری چنین همایشی در شهرستان مهریز تقدیر و تشکر کرد. حضور سیدمصطفی و سیدمحمدمهدی سیدرضایی،ابوالفضل زارعزاده و دیگر قهرمانان دوچرخه سواری و حضور پرشور نوجوانان و سالمندان نیز از نقاط قوت این همایش بود. گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش آلودگی هوا از جمله اهداف برگزاری این همایش بود.  
همایش دوچرخه سواری با حضور اقشار مختلف مردم در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری همایش دوچرخه سواری با حضور اقشار مختلف مردم در مهریز برگزار شد.
در این همایش که با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، دوچرخه سواران مهریزی عضو تیم ملی دوچرخه سواری، مسئولین منابع طبیعی، هلال احمر و تربیت بدنی شهرستان برگزار شد
بیش از 150 نفر از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان دوچرخه سوار مهریزی مسیر ورزشگاه شهید محصل تا تفرجگاه غربالبیز را رکاب زدند.
با توجه به قهرمان پروری شهرستان مهریز در ورزش دوچرخه سواری شاهد استقبالی خوب شهروندان مهریزی در این همایش بودیم.
دوچرخه سواران پس از طی مسیری 7 کیلومتری با قیدقرعه از دستان مسئولین استان و شهرستان هدایایی را دریافت کردند.
مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد در این همایش با اشاره به اينكه منابع طبيعي هر جامعه ثروت آن جامعه محسوب مي شود گفت: بايد از عرصه هاي منابع طبيعي حفاظت و از تخريب آنها جلوگيري شود.
وی همچنین از مسئولین شهرستان مهریز به خاطر برگزاری چنین همایشی در شهرستان مهریز تقدیر و تشکر کرد.
حضور سیدمصطفی و سیدمحمدمهدی سیدرضایی،ابوالفضل زارعزاده و دیگر قهرمانان دوچرخه سواری و حضور پرشور نوجوانان و سالمندان نیز از نقاط قوت این همایش بود.
گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش آلودگی هوا از جمله اهداف برگزاری این همایش بود.

 

آدرس کوتاه :