همایش ائمه جماعات و فرماندهان رده های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد مهریز برگزار شد

همایش ائمه جماعات و فرماندهان رده های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همایش ائمه جماعات و فرماندهان رده های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد مهریز در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد. ابتدا سرهنگ سبزعلی اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز با گرامی‌داشت یاد شهدای سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، خصوصا سردار سرلشكر حسن مقدم خاطرنشان كرد: محصول تلاش‌های این عناصر ممتاز، هم اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت‌شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی آن خط نورانی برخوردارند. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در سخنانی ضمن تسلیت به شهادت رسیدن غیرومردانی از جهاد خودکفائی سپاه پاسداران،  به سخن حضرت امام که اگر سپاه نبود اسلام نبود و کشور بدون روحانیت، کشور بدون طبیب است اشاره و در ادامه بر حفظ اتحاد و همبستگی بین روحانیون و بسیجیان تاکید کرد و گفت: اگر با هم باشیم و اتحاد و همبستگیمان را حفظ کنیم قطعاً پیروزی از آن ماست.            
همایش ائمه جماعات و فرماندهان رده های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همایش ائمه جماعات و فرماندهان رده های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد مهریز در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.
ابتدا سرهنگ سبزعلی اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز با گرامی‌داشت یاد شهدای سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، خصوصا سردار سرلشكر حسن مقدم خاطرنشان كرد: محصول تلاش‌های این عناصر ممتاز، هم اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت‌شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی آن خط نورانی برخوردارند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در سخنانی ضمن تسلیت به شهادت رسیدن غیرومردانی از جهاد خودکفائی سپاه پاسداران،  به سخن حضرت امام که اگر سپاه نبود اسلام نبود و کشور بدون روحانیت، کشور بدون طبیب است اشاره و در ادامه بر حفظ اتحاد و همبستگی بین روحانیون و بسیجیان تاکید کرد و گفت: اگر با هم باشیم و اتحاد و همبستگیمان را حفظ کنیم قطعاً پیروزی از آن ماست.

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :