همايش فاطميون مهريز

همايش فاطميون مهريز


حجت‌الاسلام علي كارگر بعدازظهر امروز در همايش فاطميون مسئولان هيئت‌هاي مذهبي شهرستان مهريز اظهار داشت: هيئت‌هاي مذهبي نقش موثري در تصميم‌گيري‌هاي جمعي دارند و نماد وحدت، انسجام و حضور ملت در صحنه‌هاي مذهبي هستند.
همايش فاطميون مهريز
وي خطاب به مسئولان هيئت‌هاي مذهبي بيان افزود: هيئات مذهبي جايگاه و مكاني مقدس هستند كه مردم با عشق و علاقه در اين مكان‌ها گردهم مي‌آيند و ما بايد از اين حضور افتخاري مردم در پيشبرد اهداف اسلام بهترين استفاده و بهره را ببريم.
كارگر در مورد انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري نيز بيان داشت: پشتوانه مردمي شرط بقاي هر نظامي است و حضور مردم به عنوان پشتوانه‌اي قوي در همه انتخابات ايران به ويژه انتخابات پيشرو ضروري است.
وي خاطرنشان كرد: حضور گسترده مردم در پاي صندوق‌هاي رأي باعث دوام و ثبات نظام و انقلاب و يأس و نااميدي دشمنان مي‌شود.
كارگر تأكيد كرد: ايراد گرفتن بر دولت‌ها و دولتمردان هنر نيست و مرد آن است كه راه حل رفع مشكل را اعلام كند.
در اين مراسم همچنين ادامه حجت‌الاسلام سيدعباس قديمي‌نژاد اظهار داشت: همه ما مي‌دانيم كه كشور دچار مشكل است و اين مسئله اسرار پشت پرده نيست، اما منتقدان در اين برهه بايد راه حل را بگويند و تعقل زياد در مورد پيدا كردن مشكلات فايده‌اي در برندارد.
وي افزود: مردم دوست دارند مشكلاتشان حل شود، اما حل اين مشكلات به هر قيمتي را نمي‌خواهند و حاضر نيستند در اين راه شرف و عزت خود را از دست بدهند.
قديمي‌نژاد خاطرنشان كرد: برخي مي‌خواهند آرا جمع كنند و فرياد مي‌زنند مردم ايران ما مشكل داريم اما ‌پيدا كردن مشكل هنر نيست زيرا اين مشكلات به طور قطع در دولت‌هاي گذشته نيز وجود داشته است بنابراين ارائه راه‌حل موثر مهم است.
وي اظهار داشت: ما منكر مشكلات كشور نمي‌شويم، اما معتقديم شرف و شعور انقلابي‌ خود را در اين زمينه معامله نمي‌كنيم.

آدرس کوتاه :