هفته دولت در مهریز/پیام تبریک فرماندار شهرستان مهریز به مناسبت روز کارمند


"سید محمد رستگاری" فرماندار مهریز در پيامي به مناسبت گراميداشت روز كارمند؛ این روز را به تمامی کارمندان پرتلاش و متعهد تبریک گفت.

"سید محمد رستگاری" فرماندار مهریز در پيامي به مناسبت گراميداشت روز كارمند؛ این روز را به تمامی کارمندان پرتلاش و متعهد کشور و شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ در متن کامل پیام  "سید محمد رستگاری" فرماندار مهریز به مناسبت گراميداشت روز كارمند چنین امده است:

 در نظام اسلامي كارمندان و كارگزاران اجرايي در مسير خدمت رساني به مردم از جايگاه ويژه اي برخوردارند .حضور پررونق و صميمي كارمندان ساعي و پرتلاش همچون شما منشاء خدمات سازنده اي است كه ثمرات آن را همگان شاهد و ناظر خواهند بود .وچنان كه امير مومنان  (ع)مي فرمايند :

((كارها به دست كارمندان راست و درست مي شود))

اميد آنكه با همدلي ، صميميت و محبت در محيط كار وبا رعايت موازين شرعي ، اسلامي و اخلاق كاري در جهت اعتلاي نام ديارمان گام  برداريم .

اينجانب به بهانه روز كارمند برخود فرض دانستم كه از زحمات بي دريغ و خالصانه شما صميمانه تشكر نمايم . توفيقات روز افزون شما همكاران گرامي را در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج) از درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايم .

 

 

 

 

 


آدرس کوتاه :