نماینده مردم مهریز در مجلس با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد

نماینده مردم مهریز در مجلس با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر فروزان نیا و جمعی از معتمدین محلات مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. در این دیدار نماینده مجلس  بر وحدت هر چه بیشتر مردم و برنامه ریزی برای انجام کارهای زیربنائی و مؤثر در منطقه با استفاده از ظرفیت های موجود  را مورد تأکید قرار داد. وی انجام فعالیت های منسجم اقتصادی، عمرانی، علمی، آموزشی و فرهنگی بر مبنا و محور ایجاد عدالت در حوزه انتخابیه را مهم دانست و همکاری و مساعدت و همراهی و همفکری همه اصحاب فکر  و صاحبنظران تمامی عرصه ها را در این زمینه خواستار شد.
نماینده مردم مهریز در مجلس با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر فروزان نیا و جمعی از معتمدین محلات مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار نماینده مجلس  بر وحدت هر چه بیشتر مردم و برنامه ریزی برای انجام کارهای زیربنائی و مؤثر در منطقه با استفاده از ظرفیت های موجود  را مورد تأکید قرار داد.
وی انجام فعالیت های منسجم اقتصادی، عمرانی، علمی، آموزشی و فرهنگی بر مبنا و محور ایجاد عدالت در حوزه انتخابیه را مهم دانست و همکاری و مساعدت و همراهی و همفکری همه اصحاب فکر  و صاحبنظران تمامی عرصه ها را در این زمینه خواستار شد.

آدرس کوتاه :