نماینده مردم مهریز در مجلس: اسرائیل در انزوای کامل/ بیداری اسلامی پشتوانه سیاسی اسرائیل را گرفت

نماینده مردم مهریز در مجلس: اسرائیل در انزوای کامل/ بیداری اسلامی پشتوانه سیاسی اسرائیل را گرفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرگزاری مهر، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: موج بیداری اسلامی پشتوانه های سیاسی اسرائیل غاصب را گرفت و رژیم صهیونیستی هم اکنون در انزوای کامل به سر می برد. حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده با تاکید بر اینکه به دلیل موج بیداری اسلامی رژیم صهیونیستی پشتوانه ‌های سیاسی خود را از دست داده است، اظهار داشت: با ظهور انقلاب‌های اسلامی در منطقه رژیم اشغالگر قدس در انزوای کامل فرورفته و در حال فروپاشی است. نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی با طرح مباحثی ضد برنامه هسته‌ ای ایران به دنبال جوسازی ضد ایران است، تاکید کرد: در کنار فضای اقتصادی و سیاسی نا امن درون رژیم صهیونیستی، جریان‌هایی مخالف با رژیم اشغالگر قدس در حال شکل ‌گیری است. نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه دسیسه‌ های غرب و رژیم صهیونیستی در برنامه هسته‌ ای ایران نتایج مثبتی را به دنبال نخواهد داشت، عنوان کرد: رژیم اشغالگر قدس برای اثبات موجودیت خود به اظهارنظرها اقدامات مذبوحانه ‌ای در مورد ایران و جهان اسلام دست می ‌زند. وی با بیان اینکه برنامه هسته ‌ای ایران با رژیم صهیونیستی ارتباطی نخواهد داشت، یادآور شد: رژیم صهیونیستی با طرح دسیسه‌هایی ضد برنامه هسته‌ای ایران به دنبال کاهش فشارهای جهانی در مورد مسائل داخلی خود است. نماینده مردم مهریز در مجلس یادآور شد: در طول چند سال اخیر ایران بارها اعتمادسازی کرده و با دعوت از کارشناسان و بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه بازدید از تاسیسات اتمی را به آنها داده‌ و حقانیت خود را در استفاده از انرژی هسته‌ای به اثبات رسانده‌ است. سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه ایران هیچ واهمه ‌ای از شفافیت برنامه‌ هسته ‌ای خود ندارد، گفت: ایران از روی حقیقت و صداقت برنامه هسته ‌ای خود را پیش می‌برد و از این نظر هیچگاه تخلفی از ایران روی نداده است. به گزارش مهر، “دانی ایالون” معاون وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز گذشته از جامعه جهانی خواست شکست تلاش های دیلپماتیک درباره پرونده هسته ای ایران را اعلام کنند تا تهران را به عقب نشینی از برنامه هسته‌ای وادار کنند. دور جدید گفت و گوهای ایران و ۱+۵ پایان ماه آگوست برگزار می‌شود.
نماینده مردم مهریز در مجلس: اسرائیل در انزوای کامل/ بیداری اسلامی پشتوانه سیاسی اسرائیل را گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرگزاری مهر، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: موج بیداری اسلامی پشتوانه های سیاسی اسرائیل غاصب را گرفت و رژیم صهیونیستی هم اکنون در انزوای کامل به سر می برد.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده با تاکید بر اینکه به دلیل موج بیداری اسلامی رژیم صهیونیستی پشتوانه ‌های سیاسی خود را از دست داده است، اظهار داشت: با ظهور انقلاب‌های اسلامی در منطقه رژیم اشغالگر قدس در انزوای کامل فرورفته و در حال فروپاشی است.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی با طرح مباحثی ضد برنامه هسته‌ ای ایران به دنبال جوسازی ضد ایران است، تاکید کرد: در کنار فضای اقتصادی و سیاسی نا امن درون رژیم صهیونیستی، جریان‌هایی مخالف با رژیم اشغالگر قدس در حال شکل ‌گیری است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه دسیسه‌ های غرب و رژیم صهیونیستی در برنامه هسته‌ ای ایران نتایج مثبتی را به دنبال نخواهد داشت، عنوان کرد: رژیم اشغالگر قدس برای اثبات موجودیت خود به اظهارنظرها اقدامات مذبوحانه ‌ای در مورد ایران و جهان اسلام دست می ‌زند.

وی با بیان اینکه برنامه هسته ‌ای ایران با رژیم صهیونیستی ارتباطی نخواهد داشت، یادآور شد: رژیم صهیونیستی با طرح دسیسه‌هایی ضد برنامه هسته‌ای ایران به دنبال کاهش فشارهای جهانی در مورد مسائل داخلی خود است.

نماینده مردم مهریز در مجلس یادآور شد: در طول چند سال اخیر ایران بارها اعتمادسازی کرده و با دعوت از کارشناسان و بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه بازدید از تاسیسات اتمی را به آنها داده‌ و حقانیت خود را در استفاده از انرژی هسته‌ای به اثبات رسانده‌ است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه ایران هیچ واهمه ‌ای از شفافیت برنامه‌ هسته ‌ای خود ندارد، گفت: ایران از روی حقیقت و صداقت برنامه هسته ‌ای خود را پیش می‌برد و از این نظر هیچگاه تخلفی از ایران روی نداده است.

به گزارش مهر، “دانی ایالون” معاون وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز گذشته از جامعه جهانی خواست شکست تلاش های دیلپماتیک درباره پرونده هسته ای ایران را اعلام کنند تا تهران را به عقب نشینی از برنامه هسته‌ای وادار کنند.

دور جدید گفت و گوهای ایران و ۱+۵ پایان ماه آگوست برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :