نماینده مردم مهریز در مجلس از فنی حرفه ای مهریز بازدید کرد

نماینده مردم مهریز در مجلس از فنی حرفه ای مهریز بازدید کرد


همزمان با روز ملی مهارت و کارآفرینی، نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل فنی حرفه ای استان یزد و فرماندار مهریز از کلاس های آموزشی مرکز فنی حرفه ای مهریز بازدید کردند هادی ابوئی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای مهریز در این بازدید گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری، آموزش های این مرکز در قالب ۴۷ دوره آموزشی برای حدود ۸۰۰ نفر از همشهریان مهریزی ارائه شده است. ابویی از انعقاد دو قرارداد آموزشی در رشته روبان دوزی به مدت ۲۱۰ ساعت با کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز و یک قرارداد آموزشی در رشته برنامه نویسی و کار با سخت افزار PLC با شرکت سیمان تجارت مهریز خبر داد.  
نماینده مردم مهریز در مجلس از فنی حرفه ای مهریز بازدید کرد

همزمان با روز ملی مهارت و کارآفرینی، نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل فنی حرفه ای استان یزد و فرماندار مهریز از کلاس های آموزشی مرکز فنی حرفه ای مهریز بازدید کردند
هادی ابوئی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای مهریز در این بازدید گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری، آموزش های این مرکز در قالب ۴۷ دوره آموزشی برای حدود ۸۰۰ نفر از همشهریان مهریزی ارائه شده است.
ابویی از انعقاد دو قرارداد آموزشی در رشته روبان دوزی به مدت ۲۱۰ ساعت با کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز و یک قرارداد آموزشی در رشته برنامه نویسی و کار با سخت افزار PLC با شرکت سیمان تجارت مهریز خبر داد.

 

آدرس کوتاه :