نماز عید قربان در مسجد جامع ولی عصر برگزار شد

نماز عید قربان در مسجد جامع ولی عصر برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در مسجد جامع ولی عصر برگزار شد. امام جمعه مهریز در خطبه های این نماز به آیاتی از قرآن کریم در خصوص دستور خداوند برای قربانی کردن اسماعیل توسط ابراهیم اشاره کرد و افزود: داستان عید قربان یعنی جشن گرفتن برای خون دادن و ایثار شهادت در راه خدا، حضرت ابراهیم با آماده شدن برای قربانی کردن اسماعیل فرهنگ خون دادن و شهادت و قربانی کردن را در بین مسلمانان نهادینه کرد. وی در دیگر خطبه ی این نماز به شرح صدر حضرت موسی اشاره کرده و گفت: آدمی باید در برابر مشکلات و سختی ها سینه ای گشاده داشته باشد و ظرفیت پذیرش مشکلات و سختی هارا داشته باشد. امام جمعه مهریز در خصوص شایعات بوجود آمده در تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه  توضیح داد: شایعاتی که در برخی سایتها و نشریات منتشر شده خلاف واقعیت است. وی با انتقاد شدید از برخی رسانه ها و سایت های استان در خصوص انتشار شایعه هایی در خصوص استعفای مدیر حوزه علمیه گفت: خدا را گواه می گیرم که مطالبی که در سایتها و نشریه ها انتشار یافته خلاف واقعیت است.
نماز عید قربان در مسجد جامع ولی عصر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در مسجد جامع ولی عصر برگزار شد.
امام جمعه مهریز در خطبه های این نماز به آیاتی از قرآن کریم در خصوص دستور خداوند برای قربانی کردن اسماعیل توسط ابراهیم اشاره کرد و افزود: داستان عید قربان یعنی جشن گرفتن برای خون دادن و ایثار شهادت در راه خدا، حضرت ابراهیم با آماده شدن برای قربانی کردن اسماعیل فرهنگ خون دادن و شهادت و قربانی کردن را در بین مسلمانان نهادینه کرد.
وی در دیگر خطبه ی این نماز به شرح صدر حضرت موسی اشاره کرده و گفت: آدمی باید در برابر مشکلات و سختی ها سینه ای گشاده داشته باشد و ظرفیت پذیرش مشکلات و سختی هارا داشته باشد.
امام جمعه مهریز در خصوص شایعات بوجود آمده در تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه  توضیح داد: شایعاتی که در برخی سایتها و نشریات منتشر شده خلاف واقعیت است.
وی با انتقاد شدید از برخی رسانه ها و سایت های استان در خصوص انتشار شایعه هایی در خصوص استعفای مدیر حوزه علمیه گفت: خدا را گواه می گیرم که مطالبی که در سایتها و نشریه ها انتشار یافته خلاف واقعیت است.

آدرس کوتاه :