نماز عید قربان به امامت امام جمعه مهریز برگزار شد

نماز عید قربان به امامت امام جمعه مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ نماز عید قربان به امامت امام جمعه مهریز در مسجد جامع ولی عصر(عج) برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین علی برهان در خطبه های این نماز  با تبریک عید قربان، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: بيانات دلنشين مقام معظم رهبري در جمع پرشور مردم استان نشان داد، كه عزت اسلام و ايران در حفظ وحدت است و اگر به سمت تفرقه برويم، نصيبي غير از زوال و نابودي نخواهيم داشت. وی اظهار داشت: همه فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای همه افراد و گروه ها بسیار درس آموز و مهم است و باید دقیق آنها مطالعه شود . نماینده ولی فقیه در شهرستان مهریز نعمت ولایت و رهبری را بالاترین ثمره و سرمایه برای ایران اسلامی و مردم دانست که باید همواره قدردان این نعمت بزرگ بود و تصریح کرد: عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موجب حل بسیاری از مشکلات در بخش ها و عرصه های مختلف می شود .  
نماز عید قربان به امامت امام جمعه مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ نماز عید قربان به امامت امام جمعه مهریز در مسجد جامع ولی عصر(عج) برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین علی برهان در خطبه های این نماز  با تبریک عید قربان، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: بيانات دلنشين مقام معظم رهبري در جمع پرشور مردم استان نشان داد، كه عزت اسلام و ايران در حفظ وحدت است و اگر به سمت تفرقه برويم، نصيبي غير از زوال و نابودي نخواهيم داشت.
وی اظهار داشت: همه فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای همه افراد و گروه ها بسیار درس آموز و مهم است و باید دقیق آنها مطالعه شود .
نماینده ولی فقیه در شهرستان مهریز نعمت ولایت و رهبری را بالاترین ثمره و سرمایه برای ایران اسلامی و مردم دانست که باید همواره قدردان این نعمت بزرگ بود و تصریح کرد: عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موجب حل بسیاری از مشکلات در بخش ها و عرصه های مختلف می شود .

 

آدرس کوتاه :