نشست ویژه خبری اعلام برنامه های هفته سلامت در شهرستان مهریز


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز در نشست خبری با دبیرو اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی هاو خبرنگاران به تشریح برنامه های هفته سلامت در این شهرستان پرداخت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز در نشست خبری با دبیرو اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی هاو خبرنگاران به تشریح عناوین وبرنامه های هفته سلامت در این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریزدکتر میرجلیلی مدیر شبکه بهداشت ودرمان دراین نشست خبری با بیان برنامه های هفته سلامت سال 94 شبکه بهداشت ودرمان مهریز گفت: رسانه ها در ارائه اطلاعات برای بالا بردن آگاهی مردم نقش اساسی دارند، رسانه ها می تواند مهارت لازم را در طول زمان ایجاد نماید.

وی ادامه داد سلامتی با هدف ارتقای سلامت عمومی جامعه است

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریزبا بیان اینکه امسال سازمان جهانی بهداشت موضوع ایمنی غذا از مزرعه تا سفره را بعنوان شعار سال معرفی کرده است یادآور شد این موضوع با هدف تشویق دولت ها برای ارتقای سلامت و تشویق مصرف کنندگان به حصول اطمینان از بی خطر بودن غذا های مصرفی است.

گفتنی است شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز با 536 نفر نیرو در 3حوزه کاری بهداشت، درمان و حوادث و فوریت های پزشکی به مردم خدمات ارایه می دهد.

برخی از برنامه های هفته سلامت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز در سال 1394

  1. غباررویی گلزار شهدای گمنام شهرستان مهریز
  2. عیادت از بیماران بستری در بیمارستان فاطمه الزهرا
  3. برگزاری جشنواره غذای سالم
  4. ویزیت رایگان خانواده های شهداء
  5. برگزاری همایش
  6. ایستگاه سلامت و.....

 


آدرس کوتاه :