نشست هماهنگی بازسازی حماسه غدیر در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نشست هماهنگی مراسم بازسازی حماسه غدیر با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین مهریز تشکیل و هماهنگی های لازم پیرامون این برنامه انجام شد. امام جمعه مهریز در این نشست ضمن تاکید بر همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری این مراسم گفت: بازسازی و بازخوانی واقعه غدیر، در واقع بازخوانی و الگوی عمل قرار دادن حکومت علی (ع) است که امروز به شدت به آن نیاز داریم و شهرستان مهریز برای برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم تمام همت خود را به کار گیرد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز نیز در این نشست با اشاره به تاكید پیامبر مكرم اسلام (ص) بر اهمیت خطبه غدیر خاطر نشان كرد:رسول مكرم اسلام (ص) تاكیدات وافری بر دوباره خوانی خطبه خویش در روز غدیر و انتقال سینه به سینه آن به نسل های آینده داشته اند كه این مسئله انگیزه اصلی بسیج در بزرگداشت هرچه باشكوه تر عید غدیر است.
نشست هماهنگی بازسازی حماسه غدیر در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نشست هماهنگی مراسم بازسازی حماسه غدیر با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین مهریز تشکیل و هماهنگی های لازم پیرامون این برنامه انجام شد.
امام جمعه مهریز در این نشست ضمن تاکید بر همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری این مراسم گفت: بازسازی و بازخوانی واقعه غدیر، در واقع بازخوانی و الگوی عمل قرار دادن حکومت علی (ع) است که امروز به شدت به آن نیاز داریم و شهرستان مهریز برای برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم تمام همت خود را به کار گیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز نیز در این نشست با اشاره به تاكید پیامبر مكرم اسلام (ص) بر اهمیت خطبه غدیر خاطر نشان كرد:رسول مكرم اسلام (ص) تاكیدات وافری بر دوباره خوانی خطبه خویش در روز غدیر و انتقال سینه به سینه آن به نسل های آینده داشته اند كه این مسئله انگیزه اصلی بسیج در بزرگداشت هرچه باشكوه تر عید غدیر است.

آدرس کوتاه :