نشست خبري فرماندار مهريز با اصحاب رسانه

شناسه : 4745188

نشست خبري فرماندار مهريز با اصحاب رسانه
نشست خبري فرماندار مهريز با اصحاب خبري در محل فرمانداري مهريز برگزار شد .

سید محمد رستگاریˈ  در نشست  با خبرنگاران ایرنا ،صداوسیما ،یزدفردا،پانا ،سایتهای خبری ونشریات این شهرستان با بیان این مطلب افزود: دولت و نظام از هر اقدامی برای افزایش فعالیت خبرنگاران و انعکاس مسائل مختلف حمایت می کند.

وی ادامه داد: خبرنگاران باید با رعایت مصالح و منافع عمومی مردم و شهرستان آزادانه و شفاف نسبت به انعکاس اخبار، گزارشات و مشکلات مردم بیش از گذشته فعالیت کنند.

فرماندار مهریز با بیان اینکه در مهریز زمینه های بسیار خوبی در عرصه خبر و گزارش وجود دارد و مردم خواستار انعکاس به موقع ،دقیق و صحیح آنها می باشد ، خواستار تلاش بیشتر خبرنگاران شد.

رستگاری با قدردانی از فعالیت خبرنگاران مهریز اظهار داشت :  خوشبختانه فضای خوبی در حوزه خبر و تعامل بین مدیران دستگاه های اجرایی و خبرنگاران وجود دارد وبا توجه به شعار دولت تدبیر وامید(شفافیت وپاسخگو بودن مسئولین ) باید این زمینه تقویت شود.

وی گفت: مردم می خواهند بدانند در شهرشان چه می گذرد ومسئولان چه کارهایی انجام می دهند و لذا این وظیفه خبرنگاران است که صادقانه و شفاف نسبت به انعکاس مسائل اقدام کنند.در پایان این نشست خبري، خبرنگاران شهرستان مهریز به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه