نخستین مدرسه اكادمیك دوچرخه سواری استان در مهریز افتتاح می شود

نخستین مدرسه اكادمیك دوچرخه سواری استان در مهریز افتتاح می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز  گفت :این مدرسه همزمان با استان های تهران و زنجان در فروردین ماه سال آینده افتتاح خواهد شد . داوود فتح آبادی با بیان اینكه این محیط آموزشی زیرنظر فدراسیون دوچرخه سواری ایران فعالیت می كند، افزود :مراحل آموزش در این مدرسه بصورت تمام اكادمیك خواهد بود و آموزش های لازم به صورت كاملا علمی انجام خواهد شد . رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز تصریح كرد:چند تن از مربیان بنام دوچرخه سواری ایران در این مركز آموزشی شروع به كار خواهند كرد و بعد از پایان دوره كلاسهای آموزشی ، منتخبین این كلاسها با اخذ مدرك درجه سه داوری و مربیگری می توانند با باشگا های دوچرخه سواری استان قرارداد انعقاد كنند . فتح آبادی یادآور شد :شهرستان مهریز مهد دوچرخه سواری استان است و تاكنون توانسته است افتخارات زیادی را در سطح كشوری و بین المللی كسب نماید . وی در پایان گفت :چند سالی است كه بحث پیست دوچرخه سواری این شهرستان را با جدیت دنبال كرده ایم و امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولان بتوانیم با تحقق این امر همچون گذشته مدال آوران زیادی به كشور و حتی جهان معرفی كنیم .
نخستین مدرسه اكادمیك دوچرخه سواری استان در مهریز افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز  گفت :این مدرسه همزمان با استان های تهران و زنجان در فروردین ماه سال آینده افتتاح خواهد شد .
داوود فتح آبادی با بیان اینكه این محیط آموزشی زیرنظر فدراسیون دوچرخه سواری ایران فعالیت می كند، افزود :مراحل آموزش در این مدرسه بصورت تمام اكادمیك خواهد بود و آموزش های لازم به صورت كاملا علمی انجام خواهد شد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز تصریح كرد:چند تن از مربیان بنام دوچرخه سواری ایران در این مركز آموزشی شروع به كار خواهند كرد و بعد از پایان دوره كلاسهای آموزشی ، منتخبین این كلاسها با اخذ مدرك درجه سه داوری و مربیگری می توانند با باشگا های دوچرخه سواری استان قرارداد انعقاد كنند .
فتح آبادی یادآور شد :شهرستان مهریز مهد دوچرخه سواری استان است و تاكنون توانسته است افتخارات زیادی را در سطح كشوری و بین المللی كسب نماید .
وی در پایان گفت :چند سالی است كه بحث پیست دوچرخه سواری این شهرستان را با جدیت دنبال كرده ایم و امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولان بتوانیم با تحقق این امر همچون گذشته مدال آوران زیادی به كشور و حتی جهان معرفی كنیم .

آدرس کوتاه :