نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز تشکیل شد

نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز برای برنامه‌ریزی ایام البیض تشکیل شد. ولی‌الله دهقان، مسئول شورای اعتکاف در نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز اظهار داشت: مراسم معنوی اعتکاف در سطح شهرستان مهریز از سال 1366 تاکنون با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شده و هر سال با رشد چند درصدی شرکت‌کنندگان به ویژه قشر جوان و نوجوان مواجه بوده است. وی خاطرنشان کرد: از چهار سال پیش برنامه‌ریزی این مراسم با نظارت شورای اعتکاف متشکـل از کمیته‌های اطلاع‌رسانی، فرهنگی، قرآنی، شهدا، تدارکات و خدمات، اعتبارات و خیران و کمیته خواهران اجرا شده است. دهقان بیان کرد: با نظر مثبت اعضای شورای اعتکاف در صدد هستیم تا این مراسم را در مساجد مختلف سطح شهرستان اعم از روستایی و شهری که جامعیت داشته و شرایط برگزاری این مراسم را دارند، برگزار کنیم. وی همچنین از همه خیرانی که در امر برگزاری هر چه باشکوه‌تر این برنامه معنوی مساعدت و همکاری کرده‌اند، قدردانی کرد. امسال مراسم اعتکاف در شهر مهریز در ایام البیض به صورت متمرکز در مسجد جامع ولی‌عصر(عج)، میعادگاه نمازجمعه و چند روستای تابعه این شهرستان برگزار می‌شود. مسئول شورای اعتکاف مهریز از عموم مردم و علاقمندان دعوت کرد تا برای استفاده از این مراسم معنوی در این ایام در برنامه‌های مختلف مراسم اعتکاف در جمع معتکفان حضور یابند. روزهای 15، 16 و 17 خرداد امسال ایام البیض هستند و علاقمندان در مساجد در نظر گرفته شده برای اعتکاف به مدت سه روز معتکلف شده و به دعا و نیایش می‌پردازند.
نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز برای برنامه‌ریزی ایام البیض تشکیل شد.
ولی‌الله دهقان، مسئول شورای اعتکاف در نخستین شورای اعتکاف شهرستان مهریز اظهار داشت: مراسم معنوی اعتکاف در سطح شهرستان مهریز از سال 1366 تاکنون با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شده و هر سال با رشد چند درصدی شرکت‌کنندگان به ویژه قشر جوان و نوجوان مواجه بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از چهار سال پیش برنامه‌ریزی این مراسم با نظارت شورای اعتکاف متشکـل از کمیته‌های اطلاع‌رسانی، فرهنگی، قرآنی، شهدا، تدارکات و خدمات، اعتبارات و خیران و کمیته خواهران اجرا شده است.
دهقان بیان کرد: با نظر مثبت اعضای شورای اعتکاف در صدد هستیم تا این مراسم را در مساجد مختلف سطح شهرستان اعم از روستایی و شهری که جامعیت داشته و شرایط برگزاری این مراسم را دارند، برگزار کنیم.
وی همچنین از همه خیرانی که در امر برگزاری هر چه باشکوه‌تر این برنامه معنوی مساعدت و همکاری کرده‌اند، قدردانی کرد.
امسال مراسم اعتکاف در شهر مهریز در ایام البیض به صورت متمرکز در مسجد جامع ولی‌عصر(عج)، میعادگاه نمازجمعه و چند روستای تابعه این شهرستان برگزار می‌شود.
مسئول شورای اعتکاف مهریز از عموم مردم و علاقمندان دعوت کرد تا برای استفاده از این مراسم معنوی در این ایام در برنامه‌های مختلف مراسم اعتکاف در جمع معتکفان حضور یابند.
روزهای 15، 16 و 17 خرداد امسال ایام البیض هستند و علاقمندان در مساجد در نظر گرفته شده برای اعتکاف به مدت سه روز معتکلف شده و به دعا و نیایش می‌پردازند.

آدرس کوتاه :