نانوایی های شهرستان مهریز بهسازی و بهداشتی می شوند.

نانوایی های شهرستان مهریز بهسازی و بهداشتی می شوند.


به گفته کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت و درمان شهرستان مهریز در اجرای طرح ساماندهی واحدهای سنتی نانوایی در این شهرستان که از سال 86 آغاز شده تاکنون 10 واحد در شهر و روستاها به روش نیمه صنعتی و با شرایط بهداشتی ساماندهی شده است.
نانوایی های شهرستان مهریز بهسازی و بهداشتی می شوند.

نقی زمانی با اعلام اینکه این طرح با همکاری اداره غله و فرماندرای و شبکه بهداشت و درمان و اتحادیه صنف نانوایان در حال اجراست گفت : برای مرحله اول اجرای این طرح بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال از محل تسهیلات مصوب سفر هیات دولت و مشارکت بخش خصوصی هزینه شده است.

وی افزود : به منظور تولید و عرضه نان بهداشتی و با کیفیت اقدام به تشکیل اکیپهای نظارتی متشکل از نمایندگان شرکت غله ، بهداشت ، تعزیرات آرد و نان و فرمانداری نموده است که در یک سال گذشته 27 مورد بازرسی مشترک انجام که طی آن 15 واحد به علت عدم رعایت اصول بهداشتی و مقررات مربوطه تعطیل موقت شده اند.

کارشناس مسئول بهداشت محیط این شهرستان افزود : ماموران این مرکز آماده دریافت گزارشات مردمی است که آنان می توانند در ساعات شبانه روز با شماره تلفن 5225901 فوریتهای بهداشتی این شهرستان تماس حاصل نمایند.

در شهرستان مهریز 96 واحد نانوایی با اشتغال زایی 225 نفر فعال و ماهیانه 470 تن آرد در این واحدها به نان تبدیل و عرضه می شود.

آدرس کوتاه :