موتورسوار مهریزی در کلاس ۲۵۰ سی سی مسابقات موتورکراس استان قهرمان شد

موتورسوار مهریزی در کلاس ۲۵۰ سی سی مسابقات موتورکراس استان قهرمان شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رضا پور محمدی موتورسوار مهریزی در دومین دوره مسابقات موتورکراس استان در سال ۹۱ خوش درخشید. دومین دوره مسابقات قهرمانی موتور کراس استان یزد در سال جاری با حضور تیم های اردکان، مهریز، تفت و صدوق در دو کلاس ۲۵۰ و ۴۵۰ سی سی در شهرستان اردکان برگزار شد. در این دوره از مسابقات تیم اردکان با یک مقام دومی و دو مقام سومی صاحب عنوان قهرمانی تیمی موتور کراس استان یزد شد و جام قهرمانی رادر خانه نگه داشت. این مسابقه با حضور بیش از ۳ هزار نفر تماشاگر ومسئولین شهرستان اردکان در محل پیست تازه تاسیس این شهرستان به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) برگزار و در پایان مسابقه در قسمت تیمی شهرستان اردکان بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم مهریز به عنوان نائب قهرمانی و تفت مقام سوم را از آن خود نمود. در این دوره از مسابقات قهرمانی استان، در قسمت انفرادی و در کلاس ۲۵۰ سی سی،  رضا پور محمدی مالمیری از مهریز اول شد، رضا کلانتری از صدوق دوم و مهدی جوان از اردکان سوم و در کلاس ۴۵۰ سی سی ، امیر ملک پور از تفت اول شد و امین بهجتی و سعید هاتفی از اردکان به ترتیب دوم و سوم شدند.  
موتورسوار مهریزی در کلاس ۲۵۰ سی سی مسابقات موتورکراس استان قهرمان شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رضا پور محمدی موتورسوار مهریزی در دومین دوره مسابقات موتورکراس استان در سال ۹۱ خوش درخشید.
دومین دوره مسابقات قهرمانی موتور کراس استان یزد در سال جاری با حضور تیم های اردکان، مهریز، تفت و صدوق در دو کلاس ۲۵۰ و ۴۵۰ سی سی در شهرستان اردکان برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم اردکان با یک مقام دومی و دو مقام سومی صاحب عنوان قهرمانی تیمی موتور کراس استان یزد شد و جام قهرمانی رادر خانه نگه داشت.
این مسابقه با حضور بیش از ۳ هزار نفر تماشاگر ومسئولین شهرستان اردکان در محل پیست تازه تاسیس این شهرستان به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) برگزار و در پایان مسابقه در قسمت تیمی شهرستان اردکان بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم مهریز به عنوان نائب قهرمانی و تفت مقام سوم را از آن خود نمود.
در این دوره از مسابقات قهرمانی استان، در قسمت انفرادی و در کلاس ۲۵۰ سی سی،  رضا پور محمدی مالمیری از مهریز اول شد، رضا کلانتری از صدوق دوم و مهدی جوان از اردکان سوم و در کلاس ۴۵۰ سی سی ، امیر ملک پور از تفت اول شد و امین بهجتی و سعید هاتفی از اردکان به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

آدرس کوتاه :