مهریز نایب قهرمان المپیاد ورزشی دارالعباده در رشته تنیس روی میز شد

مهریز نایب قهرمان المپیاد ورزشی دارالعباده در رشته تنیس روی میز شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، المپیاد استانی دارالعباده در رشته تنیس روی میز به میزبانی شهرستان مهریز برگزار شد. به گزارش صبح مهریز؛ نخستین المپیاد تنیس روی میز نوجوانان استان با حضور هشت تیم از شهرستان های یزد ، میبد ، اردکان ، مهریز ، زارچ ، صدوق ،بافق و بهاباد در سالن شهید لجه ی ورزشگاه شهید محصل شهرستان مهریز برگزار شد و تیم مهریز پس از تیم یزد در مقام دوم ایستاد. در این المپیاد که بصورت دوره ای برگزار شد ، در پایان و در رشته تیمی ، تیم منتخب تنیس روی میز شهرستان یزد شامل مهدی خوش خبر،امیر محمد یوشنی،امیر حسین عظیمی و علی شایق موفق به کسب مقام اول شد. همچنین تیم شهرستان مهریز هم با حضور محمد صالح شفیع،محمد حسین حاجی باقی آبادی، مصطفی زارع بیدکی و وحید حاضری در جایگاه دوم قرار گرفت . تیم شهرستان میبد و متشکل از علی زارع شاهی،سید علی بنی فاطمی،امیر حسین خالو محمدی و علیزاده به همراه تیم اردکان با حامد قانعی،علی کریم زاده،صالحی و ذاکری بصورت مشترک سوم شدند . همچنین در رشته انفرادی این المپیاد ، ‘ مهدی خوش خبر ‘ از شهرستان یزد بر سکوی قهرمانی ایستاد ، امیر محمد یوشنی از یزد دوم شد و علی زارع شاهی از میبد و محمد صالح شفیع از مهریز هم بصورت مشترک سوم شدند. به تیم ها و نفرات برتر این المپیاد ، کاپ ، مدال ، لوح و جوایزی تقدیم گردید .
مهریز نایب قهرمان المپیاد ورزشی دارالعباده در رشته تنیس روی میز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، المپیاد استانی دارالعباده در رشته تنیس روی میز به میزبانی شهرستان مهریز برگزار شد.
به گزارش صبح مهریز؛ نخستین المپیاد تنیس روی میز نوجوانان استان با حضور هشت تیم از شهرستان های یزد ، میبد ، اردکان ، مهریز ، زارچ ، صدوق ،بافق و بهاباد در سالن شهید لجه ی ورزشگاه شهید محصل شهرستان مهریز برگزار شد و تیم مهریز پس از تیم یزد در مقام دوم ایستاد.
در این المپیاد که بصورت دوره ای برگزار شد ، در پایان و در رشته تیمی ، تیم منتخب تنیس روی میز شهرستان یزد شامل مهدی خوش خبر،امیر محمد یوشنی،امیر حسین عظیمی و علی شایق موفق به کسب مقام اول شد.
همچنین تیم شهرستان مهریز هم با حضور محمد صالح شفیع،محمد حسین حاجی باقی آبادی، مصطفی زارع بیدکی و وحید حاضری در جایگاه دوم قرار گرفت .
تیم شهرستان میبد و متشکل از علی زارع شاهی،سید علی بنی فاطمی،امیر حسین خالو محمدی و علیزاده به همراه تیم اردکان با حامد قانعی،علی کریم زاده،صالحی و ذاکری بصورت مشترک سوم شدند .
همچنین در رشته انفرادی این المپیاد ، ‘ مهدی خوش خبر ‘ از شهرستان یزد بر سکوی قهرمانی ایستاد ، امیر محمد یوشنی از یزد دوم شد و علی زارع شاهی از میبد و محمد صالح شفیع از مهریز هم بصورت مشترک سوم شدند.
به تیم ها و نفرات برتر این المپیاد ، کاپ ، مدال ، لوح و جوایزی تقدیم گردید .

آدرس کوتاه :