معلمان شهرستان مهریز تجلیل شدند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز  در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان و اولیای دانش آموزان، روز شنبه تعدادی از معلمان مدارس مهریز تجلیل شدند. در این آئین که به مناسبت بزرگداشت هفته مقام معلم در برخی مدارس شهر و روستاهای مهریز برگزار شد مسئولان با حضور در سر کلاس های درس با شاخه های گل از مقام شامخ معلمان تجلیل کردند. امام جمعه مهریز در این مراسم با گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت شهید مطهری (ره) گفت: تقدیر از معلم به خاطر جایگاه بالای شغل معلمی است و رسالت عظیم دانش ورزی را بر عهده دارند. فرماندار مهریز  با بیان اینکه پیشرفت علمی و اخلاقی دانش آموزان نتیجه تلاش معلمان است افزود موفقیت هایی که توسط نسل جوان بدست می آید به خاطر فعالیت خادمان تعلیم و تربیت است. وی خاطر نشان کرد: به یقین با تربیت درست دانش آموزان در سایه تلاش‌های خستگی ناپذیر معلمان و همگامی خانواده ها، جامعه به سمت پیشرفت سوق یافته و رشد روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی را شاهد خواهیم بود. رضا زارع زاده گفت : امروزه اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت، انتقال اهداف و آرمان‌های شهدا به دانش آموزان و ادامه راه آنان است. هفته بزرگداشت مقام معلم از 12 اردیبهشت آغاز شده است. مهریز 100 مدرسه، 10 هزار دانش آموز و یک هزار و 100 فرهنگی شاغل دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز  در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان و اولیای دانش آموزان، روز شنبه تعدادی از معلمان مدارس مهریز تجلیل شدند.

در این آئین که به مناسبت بزرگداشت هفته مقام معلم در برخی مدارس شهر و روستاهای مهریز برگزار شد مسئولان با حضور در سر کلاس های درس با شاخه های گل از مقام شامخ معلمان تجلیل کردند.

امام جمعه مهریز در این مراسم با گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت شهید مطهری (ره) گفت: تقدیر از معلم به خاطر جایگاه بالای شغل معلمی است و رسالت عظیم دانش ورزی را بر عهده دارند.
فرماندار مهریز  با بیان اینکه پیشرفت علمی و اخلاقی دانش آموزان نتیجه تلاش معلمان است افزود موفقیت هایی که توسط نسل جوان بدست می آید به خاطر فعالیت خادمان تعلیم و تربیت است.

وی خاطر نشان کرد: به یقین با تربیت درست دانش آموزان در سایه تلاش‌های خستگی ناپذیر معلمان و همگامی خانواده ها، جامعه به سمت پیشرفت سوق یافته و رشد روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی را شاهد خواهیم بود.
رضا زارع زاده گفت : امروزه اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت، انتقال اهداف و آرمان‌های شهدا به دانش آموزان و ادامه راه آنان است.

هفته بزرگداشت مقام معلم از 12 اردیبهشت آغاز شده است.
مهریز 100 مدرسه، 10 هزار دانش آموز و یک هزار و 100 فرهنگی شاغل دارد.
آدرس کوتاه :