معاون برنامه ريزي استاندار در جريان مشكلات دهستان خورمیز مهریز قرار گرفت

معاون برنامه ريزي استاندار در جريان مشكلات دهستان خورمیز مهریز قرار گرفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بابايي معاون برنامه ريزي استاندار به همراه فرماندار و بخشدار مهريز و دهياران و اعضاي شوراي اسلامي دهستان خورمیزات ابتدا از طرح هادي اين دهستان بازديد كردند و كه بابايي قول پيگيري تامين اعتبار براي تكميل راه دسترسي اهالي اين دهستان به جاده شيرازي را داد. وي در ادامه از قلعه تاريخي خورميز نيز بازديد و مرمت و بازسازي اين بنا و ديگر بناهاي تاريخي اين دهستان را مورد تاكيد قرار داد. مرمت و احياي قنات اصلي خورميز به طول 250 متر براي تامين آب كشاورزي اهالي كه شغل و درآمد اصلي آنها كشاورزي است از ديگر مشكلات اين دهستان بود كه قرار شد اعتبار آن از محل اعتبارات جهاد كشاورزي استان تامين و پيگيري شود. ساختمان دهياري دهستان خورميز از ديگر مشكلاتي بود كه با پيگيري هاي معاون برنامه ريزي استاندار در اولويت هاي ساخت ساختمان دهياري ها قرار گرفت. گفتني است دهستان خوميز با نزديك به 7000 نفر جمعيت از متراكم ترين و پرجمعيت ترين دهستان هاي استان مي باشد.  
معاون برنامه ريزي استاندار در جريان مشكلات دهستان خورمیز مهریز قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بابايي معاون برنامه ريزي استاندار به همراه فرماندار و بخشدار مهريز و دهياران و اعضاي شوراي اسلامي دهستان خورمیزات ابتدا از طرح هادي اين دهستان بازديد كردند و كه بابايي قول پيگيري تامين اعتبار براي تكميل راه دسترسي اهالي اين دهستان به جاده شيرازي را داد.
وي در ادامه از قلعه تاريخي خورميز نيز بازديد و مرمت و بازسازي اين بنا و ديگر بناهاي تاريخي اين دهستان را مورد تاكيد قرار داد.
مرمت و احياي قنات اصلي خورميز به طول 250 متر براي تامين آب كشاورزي اهالي كه شغل و درآمد اصلي آنها كشاورزي است از ديگر مشكلات اين دهستان بود كه قرار شد اعتبار آن از محل اعتبارات جهاد كشاورزي استان تامين و پيگيري شود.
ساختمان دهياري دهستان خورميز از ديگر مشكلاتي بود كه با پيگيري هاي معاون برنامه ريزي استاندار در اولويت هاي ساخت ساختمان دهياري ها قرار گرفت.
گفتني است دهستان خوميز با نزديك به 7000 نفر جمعيت از متراكم ترين و پرجمعيت ترين دهستان هاي استان مي باشد.

 

آدرس کوتاه :