معاون استانداری یزد به رفع مشکل جاده فرودگاه مهریز تاکید کرد


معاون استانداری یزد به رفع مشکل جاده فرودگاه مهریز تاکید کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، معاون عمرانی استاندار یزد و فرماندار مهریز از پروژه فرودگاه این شهرستان بازید کردند.   صادقیان روز در بازدید از فرودگاه در دست ساخت مهریز با قدردانی از تلاش های انجام شده افزود: حدود 6 کیلومتر جاده اصلی تا محل فرودگاه خاکی است که آسفالت مسیر باید مدنظر مسئولان شهرستان و استان قرار گیرد. معاون عمرانی استاندار ادامه داد: دولت از همکاری بخش خصوصی و خیران در اجرای طرح های مختلف بر حسب نیاز که موجب تولید و اشتغال شود، حمایت و همراهی می کند. فرماندار مهریز در این بازدید  گفت: خاکی بودن جاده فرودگاه ، مرمت و آسفالت آن جزء درخواست مکرر سرمایه گذار است، امیدواریم با حمایت مسئولان استان پیگیری و اقدام لازم انجام شود. رضا زارع زاده مهریزی افزود: حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در کنار طرح های دولتی در منطقه مورد تاکید است و مجموعه دستگاه های اجرایی برای انجام برنامه ها همکاری دارند. عبدالرسول حسینی نسب نیز با بیان اینکه این فرودگاه نخستین فرودگاه اختصاصی یزد بوده گفت این مجموعه ظرفیت 50 فروند هواپیمای آموزشی را دارد. مدیرعامل شرکت توسعه پرواز گفت فرودگاه مهریز بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا اول مهرماه 1398 به بهره برداری می رسد. این فرودگاه شامل باند فرود، سه آشیانه وساختمان اداری با هدف آموزش پرواز‌های سبک، 2 نفر و تاکسی پرواز است. باند فرودگاه به طول هزار و 600 متر و با عرض 25 متر مربع تکمیل شده و عملیات بتن ریزی محوطه آن از هفته آینده آغاز می‌شود.  

معاون استانداری یزد به رفع مشکل جاده فرودگاه مهریز تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، معاون عمرانی استاندار یزد و فرماندار مهریز از پروژه فرودگاه این شهرستان بازید کردند.
 
صادقیان روز در بازدید از فرودگاه در دست ساخت مهریز با قدردانی از تلاش های انجام شده افزود: حدود 6 کیلومتر جاده اصلی تا محل فرودگاه خاکی است که آسفالت مسیر باید مدنظر مسئولان شهرستان و استان قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار ادامه داد: دولت از همکاری بخش خصوصی و خیران در اجرای طرح های مختلف بر حسب نیاز که موجب تولید و اشتغال شود، حمایت و همراهی می کند.

فرماندار مهریز در این بازدید  گفت: خاکی بودن جاده فرودگاه ، مرمت و آسفالت آن جزء درخواست مکرر سرمایه گذار است، امیدواریم با حمایت مسئولان استان پیگیری و اقدام لازم انجام شود.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در کنار طرح های دولتی در منطقه مورد تاکید است و مجموعه دستگاه های اجرایی برای انجام برنامه ها همکاری دارند.

عبدالرسول حسینی نسب نیز با بیان اینکه این فرودگاه نخستین فرودگاه اختصاصی یزد بوده گفت این مجموعه ظرفیت 50 فروند هواپیمای آموزشی را دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه پرواز گفت فرودگاه مهریز بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا اول مهرماه 1398 به بهره برداری می رسد.

این فرودگاه شامل باند فرود، سه آشیانه وساختمان اداری با هدف آموزش پرواز‌های سبک، 2 نفر و تاکسی پرواز است.

باند فرودگاه به طول هزار و 600 متر و با عرض 25 متر مربع تکمیل شده و عملیات بتن ریزی محوطه آن از هفته آینده آغاز می‌شود.

 
آدرس کوتاه :