مطهری فرد رئیس اداره گاز ناحیه مهریز شد.

مطهری فرد رئیس اداره گاز ناحیه مهریز شد.


مراسم تودیع و معارفه رئیس شرکت گاز ناحیه مهریز روز یکشنبه در محل فرماندار مهریز با حضور مهندس پیله ور ، رئیس شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
مطهری فرد رئیس اداره گاز ناحیه مهریز شد.

در شروع مراسم احمدعلی زارعزاده فرماندار مهریز ، ضمن تاکید بر بهینه سازی مصرف سوخت و مدیریت صحیح انرژی و انجام اطلاع رسانی کامل به مردم اشاره و از مهندس معلی ، به خاطر پیگیری امور مربوط به روستاهای شهرستان قدردانی کرده و خواستار ارائه خدمات خوبی در زمینه گازرسانی به مردم در سال همت مضاعف و کار مضاعف
شدند.
در ادامه مهندس پیله ور ضمن تاکید به خوشرویی در اخلاق حسنه با ارباب رجوع ، به مشکل گاز شهرک صنعتی هرفته اشاره و افزودند : با تخصص هایی که اقای مطهری فرد در این زمینه دارند امیدوارم این مشکل اساسی هرچه زودتر مرتفع شود.
رئیس سابق اداره گاز ناحیه نیز به عملکرد این اداره طی مدتی که ریاست آن را بر عهده داشته اشاره و افزودند : در شهرستان 8900 مشترک و 6143 المک گاز نصب شده است ضمناً در شهرستان مشترک گازی نداریم که شبکه یا انشعاب نداشته باشد و نصب شبکه گازرسانی در شهرستان به روز می باشد.
در پایان مراسم از زحمات و تلاش های آقای زارع ، رئیس سابق این اداره قدردانی و برای آقای سیداحمد مطهری فرد رئیس جدید این اداره آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمودند.
 

آدرس کوتاه :