مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در مهریز مشخص شد

مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در مهریز مشخص شد


امام جمعه مهریز: شهیدپروری در روز قدس ملاک عمل باشد
مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در مهریز مشخص شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، طی نشستی که با حضور حجت الاسلام برهان امام جمعه و کیانی مقدم فرماندار مهریز و اعضای کمیته راهپیمایی روز قدس در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد با نظر اعضا راهپیمایی روز قدس در دو مسیر در این شهرستان به تصویب رسید :
مسیر اول - ساعت 11 از مسجد صاحب الزمان -میدان فاطمیه-سه راه بیمارستان-میدان معلم مزویرآباد به طرف مسجد جامع ولی عصر(عج)میعادگاه نماز جمعه
مسیر دوم - ساعت 11:30 از مسجد براستین-میدان استهریج به طرف مسجد جامع ولی عصر(عج)میعادگاه نماز جمعه
حجت الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در این نشست ضمن دعوت از حضور گسترده مردم در این راهپیمایی خاطر نشان کرد: روز جهاني قدس ،ميراث گرانقدر ،تحرك آفرين ،ارزشمند و هميشه جاويد حضرت امام خميني(ره) است
وی در مورد مسیرهای راهپیمایی با تاکید بر مردمی برگزار شدن راهپیمایی اظهار داشت: شکوه راهپیمایی بر این است که مبدا آن از هر محله‌ای شروع شود و مردم در محله و دیار خود شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرئیل را بشوند و این جاذبه‌ای برای مردم خواهد بود.
وي اضافه كرد: در اين روز تاريخي و سرنوشت ساز همه ملت هاي مظلوم و مسلمانان عالم با وحدت و همدلي آزادي قدس شريف را فرياد مي زنند.
امام جمعه مهريز با بيان اينكه اين راهپيمايي طي 32 سال گذشته براي مردم ستمديده فلسطين داراي بركات و ثمرات زيادي بوده بر اهميت هميشگي آن تاكيد كرد.
برهان تصريح كرد: جنايتكاران صهيونيستي با حمايت آمريكا و اذناب آنها از هيچ ظلمي بر مردم مظلوم فلسطين و توطئه عليه انتفاضه ابايي ندارند .
در پایان نیز کیانی مقدم فرماندار مهریز بر مردمی بودن راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید و گفت: مسئولین شهرستان می بایست زمینه را جهت حضور خودجوش مردم در راهپیمایی فراهم کنند.
ساماندهی سیستم صوتی، خدمات رسانی توسط اورژانس و شهرداری، تهیه وسیله ایاب و ذهاب مردم، نصب پرچم و پلاکارد در طول مسیر، تهیه آدمک صهیونیستی و آمریکا و انگیس و آتش زدن آن مهمترین مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

امام جمعه مهریز: شهیدپروری در روز قدس ملاک عمل باشد

آدرس کوتاه :