مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن در مهریز اعلام شد

مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن در مهریز اعلام شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، مسیرهای راهپیمائی روز ۲۲ بهمن در مهریز اعلام شد.  بر این اساس مردم شریف و همیشه در صحنه مهریز همانند سال های پیشین و مثل همیشه پرشور، باصلابت و استوار همگام با یکدیگر در راهپیمائی روز ۲۲ بهمن حضور می یابند. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان وستاد برگزاری مراسم شهرستان مهریز، مسیرهای راهپیمائی این روز در مهریز را به شرح ذیل اعلام نمودند: مسیر شماره یک: از مسجد صاحب الزمان(عج) بطرف بیمارستان فاطمه الزهرا و سپس بطرف میدان شهدای گمنام مسیر شماره دو: محل تجمع: میدان معلم بطرف بیمارستان فاطمه الزهرا و سپس بطرف میدان شهدای گمنام مسیر شماره سه: از مسجد براستین و مسجد شهرک شهید رجائی بطرف میدان شهید صدوقی و سپس بطرف میدان شهدای گمنام راهپیمائی روز ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح در مسیرهای مختلف آغاز و در پایان این مراسم در میدان شهدای گمنام حجت الاسلام والمسلمین برهان امام جمعه مهریز به ایراد سخن می پردازد.
مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن در مهریز اعلام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، مسیرهای راهپیمائی روز ۲۲ بهمن در مهریز اعلام شد.
 بر این اساس مردم شریف و همیشه در صحنه مهریز همانند سال های پیشین و مثل همیشه پرشور، باصلابت و استوار همگام با یکدیگر در راهپیمائی روز ۲۲ بهمن حضور می یابند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان وستاد برگزاری مراسم شهرستان مهریز، مسیرهای راهپیمائی این روز در مهریز را به شرح ذیل اعلام نمودند:
مسیر شماره یک: از مسجد صاحب الزمان(عج) بطرف بیمارستان فاطمه الزهرا و سپس بطرف میدان شهدای گمنام
مسیر شماره دو: محل تجمع: میدان معلم بطرف بیمارستان فاطمه الزهرا و سپس بطرف میدان شهدای گمنام
مسیر شماره سه: از مسجد براستین و مسجد شهرک شهید رجائی بطرف میدان شهید صدوقی و سپس بطرف میدان شهدای گمنام
راهپیمائی روز ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح در مسیرهای مختلف آغاز و در پایان این مراسم در میدان شهدای گمنام حجت الاسلام والمسلمین برهان امام جمعه مهریز به ایراد سخن می پردازد.

آدرس کوتاه :