مسئول شوراي اعتكاف مهريز: مراسم اعتكاف در روستاهاي مهريز برگزار مي‌‌شود

مسئول شوراي اعتكاف مهريز: مراسم اعتكاف در روستاهاي مهريز برگزار مي‌‌شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، ولي‌الله دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهريز اظهار داشت: اين مراسم در سطح شهرستان مهريز از سال 1366 تاكنون با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شده و هر سال با رشد چند درصدي شركت‌كنندگان به ويژه قشر جوان و نوجوان مواجه بوده است. وي بيان داشت: از سه سال پيش برنامه‌ريزي اين مراسم با نظارت شوراي اعتكاف متشكـل از كميته‌هاي اطلاع‌رساني، فرهنگي، قرآني، شهدا، تداركات و خدمات، اعتبارات و خيران و كميته خواهران اجرا شده است. دهقان خاطرنشان كرد: با نظر مثبت اعضاي شوراي اعتكاف در صدد هستيم تا اين مراسم را در مساجد مختلف سطح شهرستان اعم از روستايي و شهري كه جامعيت داشته و شرايط برگزاري اين مراسم را دارند، برگزار كنيم. وي همچنين از همه خيراني كه در امر برگزاري هر چه باشكوه‌تر اين برنامه معنوي مساعدت و همكاري كرده‌اند، قدرداني كرد. دهقان با اشاره به اينكه امسال مراسم اعتكاف در شهر مهريز در روزهاي 26 تا 28 خردادماه به صورت متمركز در مسجد جامع ولي‌عصر(عج)، ميعادگاه نمازجمعه و چند روستاي تابعه اين شهرستان برگزار مي‌شود، از عموم مردم و علاقمندان دعوت كرد تا براي استفاده از اين مراسم معنوي در اين ايام در برنامه‌هاي مختلف مراسم اعتكاف در جمع معتكفان حضور يابند.
مسئول شوراي اعتكاف مهريز: مراسم اعتكاف در روستاهاي مهريز برگزار مي‌‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، ولي‌الله دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهريز اظهار داشت: اين مراسم در سطح شهرستان مهريز از سال 1366 تاكنون با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شده و هر سال با رشد چند درصدي شركت‌كنندگان به ويژه قشر جوان و نوجوان مواجه بوده است.
وي بيان داشت: از سه سال پيش برنامه‌ريزي اين مراسم با نظارت شوراي اعتكاف متشكـل از كميته‌هاي اطلاع‌رساني، فرهنگي، قرآني، شهدا، تداركات و خدمات، اعتبارات و خيران و كميته خواهران اجرا شده است.
دهقان خاطرنشان كرد: با نظر مثبت اعضاي شوراي اعتكاف در صدد هستيم تا اين مراسم را در مساجد مختلف سطح شهرستان اعم از روستايي و شهري كه جامعيت داشته و شرايط برگزاري اين مراسم را دارند، برگزار كنيم.
وي همچنين از همه خيراني كه در امر برگزاري هر چه باشكوه‌تر اين برنامه معنوي مساعدت و همكاري كرده‌اند، قدرداني كرد.
دهقان با اشاره به اينكه امسال مراسم اعتكاف در شهر مهريز در روزهاي 26 تا 28 خردادماه به صورت متمركز در مسجد جامع ولي‌عصر(عج)، ميعادگاه نمازجمعه و چند روستاي تابعه اين شهرستان برگزار مي‌شود، از عموم مردم و علاقمندان دعوت كرد تا براي استفاده از اين مراسم معنوي در اين ايام در برنامه‌هاي مختلف مراسم اعتكاف در جمع معتكفان حضور يابند.

آدرس کوتاه :