مسئولان توان خود را صرف خدمت به مردم کنند

شناسه : 3670967

مسئولان توان خود را صرف خدمت به مردم کنند
فرماندار شهرستان مهریز گفت: مسئولان اجرایی تمامی وقت خود را صرف خدمت به مردم و رفع نیازهای آنها کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز " سید محمد رستگاری "  در جلسه شورای اداری این شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش مسئولان شهرستان افزود: خدمت به مردم در نظام اسلامی یک توفیق بزرگ محسوب می شود .
وی خاطر نشان کرد: باید قدر خدمتگزاری به آحاد مردم را دانست که نظام اسلامی و دولت همه را به رسیدگی به وضعیت مردم و حل و فصل نیازها و مطالبات آنها در چارچوب قوانین توصیه می کند .
فرماندار شهرستان مهریز در ادامه به اهمیت همکاری و تعامل سازنده بین دستگاه های اجرایی و هم افزایی برای تحقق اهداف و برنامه های نظام اسلامی و دولت در شهرسنان تاکید کرد.
رستگاری گفت: برنامه محور بودن بابد همیشه جزء طرح ها ، برنامه ها و اهداف مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان باشد که دارای برکات و ثمرات زیادی خواهد بود .
وی اظهار داشت: همکاری با بخش خصوصی برای جذب سرمایه گذاران در شهرستان و در سطح شهرک های صنعنی مهریز بابد جزء اولویت ها قرار گیرد که انجام آن برای ایجاد اشتغال و تولید منطقه خیلی موثر است .
فرماندار مهریز به فرمایشات امسال مقام معظم رهبری و نامگذاری معظم له اشاره و تاکید کرد: مدیران اجرایی باید برای تحقق اوامر مقام معظم رهبری بکوشند و انجام آن یک وظیفه بزرگ و ارزش است .
رستگاری بیان نمود: مسئولان اجرایی باید در بین مردم باشند و نیازهای آنها را بررسی و برای حل مسائل با مشارکت خود مردم برنامه ریزی و دارای تلاش و فعالیت جدی و عملی باشند.
وی با اشاره به تدوین سند توسعه شهرستان مهریز ، از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست تا بر اساس آن در بخش های مختلف اقدام کنند و در این رابطه وظایف تعریف شده و به عزم جدی نیاز دارد .
  فرماندار مهریزدر ادامه به اهمیت محیط زیست و حراست از منابع طبیعی شهرستان مهریز اشاره و خواستار همکاری در این بخش ها توسط مردم و مسئولان شد ،و در پایان از همکاری شایسته مردم و مسئولان اجرایی مهریز با اهداف و برنامه های دولت قدردانی کرد.

در این جلسه که در سالن فرمانداری و با حضور معاون و بخشدار مرکزی برگزار شد ، تعدادی از مسئولان نظرات خود را بیان کردند .رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه