مرکز اموزش فنی حرفه ای مهریز رتبه برتر را در بین مراکز استان کسب کرد

مرکز اموزش فنی حرفه ای مهریز رتبه برتر را در بین مراکز استان کسب کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در پایان گردهمایی مدیران کل آموزش فنی حرفه ای سراسر کشور که چند روز پیش در یزد و با حضور دکتر حاجلو معاون اداری مالی سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار شد مرکز فنی حرفه ای مهریز رتبه برتر را در بین مراکز فنی حرف های استان کسب کرد. ابوالقاسم هاشمی رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای مهریز با اعلام این خبر افزود: این مرکز در سال 1384 در مهریز تاسیس و کارگارهای آموزشی مجهز و مطابق با استانداردهای بین المللی، وجود مجموعه کامل دوره های آموزشی گروه فنی و فناوری اطلاعات و کارکنان جوان و با انگیزه از جمله وجوه تمایز این مرکز با سایر مراکز استان می باشد. وی اظهار داشت: این مرکز دارای 30 رشته آموزشی با سه شیفت کاری آماده آموزش متقاضیان و علاقمندان می باشد و هم اکنون این مرکز با 400 نفر کارآموز مشغول فعالیت می باشد. وی اظهار امیدواری کرد که کسب این رتبه زمینه ساز خدمت هر چه بیشتر به مردم فرهیخته و فهیم این شهرستان خواهد بود و موجبات گسترش فرهنگ مهارت آموزی در جامعه خواهد شد. پی ال سی، برق صنعتی، مونتاژ کار تابلوهای برق صنعتی، تعمیر دستگاه های سرد کننده ی خانگی و تجاری، تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری ، اینترنت پیشرفته، کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار، تکنسین سیستم عامل از جمله رشته های این مرکز می باشد. خبرگزاری فارس  
مرکز اموزش فنی حرفه ای مهریز رتبه برتر را در بین مراکز استان کسب کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در پایان گردهمایی مدیران کل آموزش فنی حرفه ای سراسر کشور که چند روز پیش در یزد و با حضور دکتر حاجلو معاون اداری مالی سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار شد مرکز فنی حرفه ای مهریز رتبه برتر را در بین مراکز فنی حرف های استان کسب کرد.
ابوالقاسم هاشمی رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای مهریز با اعلام این خبر افزود:
این مرکز در سال 1384 در مهریز تاسیس و کارگارهای آموزشی مجهز و مطابق با استانداردهای بین المللی، وجود مجموعه کامل دوره های آموزشی گروه فنی و فناوری اطلاعات و کارکنان جوان و با انگیزه از جمله وجوه تمایز این مرکز با سایر مراکز استان می باشد.
وی اظهار داشت: این مرکز دارای 30 رشته آموزشی با سه شیفت کاری آماده آموزش متقاضیان و علاقمندان می باشد و هم اکنون این مرکز با 400 نفر کارآموز مشغول فعالیت می باشد.
وی اظهار امیدواری کرد که کسب این رتبه زمینه ساز خدمت هر چه بیشتر به مردم فرهیخته و فهیم این شهرستان خواهد بود و موجبات گسترش فرهنگ مهارت آموزی در جامعه خواهد شد.
پی ال سی، برق صنعتی، مونتاژ کار تابلوهای برق صنعتی، تعمیر دستگاه های سرد کننده ی خانگی و تجاری، تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری ، اینترنت پیشرفته، کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار، تکنسین سیستم عامل از جمله رشته های این مرکز می باشد.

خبرگزاری فارس

 

آدرس کوتاه :