مردم مهریز باری دیگر توهین به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کردند + تصاویر

مردم مهریز باری دیگر توهین به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کردند + تصاویر


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مردم مهریز به همراه نماینده ولی فقیه در شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با تجمع و راهپیمائی اعتراض آمیز خود این اقدام بی شرمانه  به رهبری آمریکا واسرائیل را محکوم کردند. به گزارش صبح مهریز؛ مردم مهریز با راهپیمایی اعتراض آمیز از مسجد جامع ولی عصر(عج) تا سپاه قدیم این شهرستان نشان دادند،اهانت به پیامبران، قدیسان و افراد مورد احترام ادیان و مذاهب، عملی است که هیچ مکتب و مرامی آن را نمی‏پذیرد. راهپیمایان مهریزی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، اقدام نفرت انگیز سازندگان و حامیان فیلم ضد اسلامی را محکوم و خشم و انزاجار خود را از اقدام دشمنان اسلام به نمایش گذاشتند.
مردم مهریز باری دیگر توهین به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کردند + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مردم مهریز به همراه نماینده ولی فقیه در شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با تجمع و راهپیمائی اعتراض آمیز خود این اقدام بی شرمانه  به رهبری آمریکا واسرائیل را محکوم کردند.
به گزارش صبح مهریز؛ مردم مهریز با راهپیمایی اعتراض آمیز از مسجد جامع ولی عصر(عج) تا سپاه قدیم این شهرستان نشان دادند،اهانت به پیامبران، قدیسان و افراد مورد احترام ادیان و مذاهب، عملی است که هیچ مکتب و مرامی آن را نمی‏پذیرد.
راهپیمایان مهریزی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، اقدام نفرت انگیز سازندگان و حامیان فیلم ضد اسلامی را محکوم و خشم و انزاجار خود را از اقدام دشمنان اسلام به نمایش گذاشتند.


آدرس کوتاه :