مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در دانشگاه پیام نور مرکز مهریز برگزار شد

شناسه : 3226936

مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در دانشگاه پیام نور مرکز مهریز برگزار شد
مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر؛ روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛ باحضور جامعه دانشگاهی و مسئولان نهادها و ادارات شهرستان مهریز برگزار گردید.

همزمان با سوم خرداد، سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر؛ روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛مراسم بزرگداشت این حماسه باشکوه با حضور ریاست دانشگاه پیام نور استان یزد؛ جمعی از دانشگاهیان و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان مهریز در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مهریز برگزار گردید.

رییس دانشگاه پیام نور مرکز مهریز با بیان این که استقلال، عظمت و آبروی نظام اسلامی مدیون خون شهدا،‌ ایثار جانبازان و رزمندگان است، گفت: عظمت و اقتدار نظام اسلامی در حماسه سوم تجلی و نمود عینی یافت.

محمدرضا زارع بیدکی با اشاره به سخن تاریخی امام راحل عظیم الشان  (ره) در مورد این فتح عظیم که فرمودند "خرمشهر را خدا آزاد کرد"، گفت: آزادسازی خرمشهر با اراده و عنایت پروردگار و اتصال دو حقیقت ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام و اخلاص و ارادت و دلدادگی مردم به اسلام تحقق یافت.

در ادامه آقای مشهدی بافان از یادگاران 8 سال دفاع مقدس نکاتی را پیرامون عملیات بیت المقدس و نقش امدادهای غیبی و تاثیر فرماندهی معنوی حضرت امام خمینی (ره) بیان نمود و گفت: رزمندگان اسلام با تبعیت از فرمایشات بنیانگذار انقلاب اسلامی بیش از 5 هزار متر مربع از سرزمین های کشور را در این روز آزاد کردند و حدود 19 هزار نفر از نیروهای دشمن را به اسارت گرفتند که این نمونه ای از توفیقات الهی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.
پخش کلیپ و اجرای دکلمه از برنامه های جنبی این مراسم بود.


 
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه