مراسم سالگرد ارتحال امام جمعه فقید مهریز برگزار شد

مراسم سالگرد ارتحال امام جمعه فقید مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم سالگرد ارتحال آیت الله حاج سید محمد باقر حسینی منش امام جمعه فقید مهریز و فرزند شهیدش با حضور اقشار مختلف مردم در زینبیه مزویرآباد برگزار شد روحانیون و اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم تكریم و تجلیل از عالمان دینی و پاسداشت یاد و خاطره آنها  را به عنوان یك ارزش والای دینی و اخلاقی ، همواره یك وظیفه مهم محسوب کردند و افزودند:عالمان دینی در طول حیات خود برای احیا و نشرآموزه های مكتب حیات بخش اسلام زحمات فراوانی كشیده اند . گفتنی است مرحوم آیت الله حاج سید محمد باقر حسینی منش  به مدت 10 سال به عنوان اولین امام جمعه مهریز نسبت به ارشاد مردم و تبلیغ دین فعالیت كردند . ایشان در سال 1377 و در سن 73 سالگی فرمان حضرت حق را لبیک و به دیار باقی شتافتند . یكی از فرزندان ایشان شهید سید محسن حسینی منش در هشت سال دفاع مقدس به فوز عظیم شهادت نایل آمد. مراسم سالگرد مرحوم آیت الله حاج سیدجعفرحسینی منش برادر امام جمعه فقید نیز همزمان برگزار شد.
مراسم سالگرد ارتحال امام جمعه فقید مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم سالگرد ارتحال آیت الله حاج سید محمد باقر حسینی منش امام جمعه فقید مهریز و فرزند شهیدش با حضور اقشار مختلف مردم در زینبیه مزویرآباد برگزار شد
روحانیون و اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم تكریم و تجلیل از عالمان دینی و پاسداشت یاد و خاطره آنها  را به عنوان یك ارزش والای دینی و اخلاقی ، همواره یك وظیفه مهم محسوب کردند و افزودند:عالمان دینی در طول حیات خود برای احیا و نشرآموزه های مكتب حیات بخش اسلام زحمات فراوانی كشیده اند .
گفتنی است مرحوم آیت الله حاج سید محمد باقر حسینی منش  به مدت 10 سال به عنوان اولین امام جمعه مهریز نسبت به ارشاد مردم و تبلیغ دین فعالیت كردند .
ایشان در سال 1377 و در سن 73 سالگی فرمان حضرت حق را لبیک و به دیار باقی شتافتند .
یكی از فرزندان ایشان شهید سید محسن حسینی منش در هشت سال دفاع مقدس به فوز عظیم شهادت نایل آمد.
مراسم سالگرد مرحوم آیت الله حاج سیدجعفرحسینی منش برادر امام جمعه فقید نیز همزمان برگزار شد.

آدرس کوتاه :