از طرف امام جمعه و فرماندار مهريز:

مراسم بزرگداشت شهید نیروی انتظامی در مهریز برگزار شد


مراسم بزرگداشت شهید ایرج صفاری از شهدای نظم و امنیت نیروی انتطامی استان یزد روز سه شنبه با حضور خانواده شهدا ، جمعی از مردم و مسئولان در مسجداميرالمومنين « براستین» مهریز برگزار شد.

مراسم بزرگداشت شهید ایرج صفاری از شهدای نظم و امنیت نیروی انتطامی استان یزد روز سه شنبه با حضور خانواده شهدا ، جمعی از مردم و مسئولان در مسجداميرالمومنين  « براستین» مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:سروان صفاری معاون پاسگاه شهید مدنی مهریز، چهارشنبه شب هفته گذشته در جریان تعقیب قاچاقچیان انسان، دچار حادثه و به شهادت رسید و یک مامور دیگر هم زخمی شد.
در این مراسم، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه انتظامی مهریز با گرامیداشت خاطره شهدای نیروی انتظامی و شهید صفاری به اهمیت جانفشانی در راه دین و انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امنیت کشور مدیون شهیدان است.
حجت الاسلام علی چگینی افزود: اگر فداکاری و ایثار شهیدان و به خصوص شهدای نیروی انتظامی در داخل شهرها و مرزها نبود دشمنان انقلاب هدف های پلید خود را علیه آرامش مردم انجام می دادند.
وی بیان داشت: باید با فرهنگ شهادت و تبیین اهداف ایثارگران در بین مردم و نسل جوان در برابر توطئه های فرهنگی دشمنان این آب و خاک ایستادگی کرد.
همچنین مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در این مجلس به مرثیه سرایی پرداختند.
آدرس کوتاه :