مراسم بزرگداشت شهید مرتضی مطهری (ره) در مهریز برگزار شد

شناسه : 2705673

مراسم بزرگداشت شهید مرتضی مطهری (ره) در مهریز برگزار شد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز  ، در این یادواره ، فرماندار شهرستان مهریز طی سخنانی یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) و شهدای فرهنگی را گرامی داشت و به  نقش این شهیدان والامقام در تحقق اهداف عالیه انقلاب مقدس اسلامی اشاره کرد  .

ˈ سید محمد رستگاری ˈ گفت: شهدای سرفراز و سربلند  انقلاب مقدس جمهوری اسلامی و بخصوص شهید مطهری (ره) نقش مهمی در تحقق انقلاب اسلامی داشت و قطعا حق بزرگی بر گردن نظام الهی ما دارد .

همچنین مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز با گرامیداشت خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) و شهدای فرهنگی به نقش تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی اشاره کرد .

ˈ سید علی کارآموز ˈ گفت: فرهنگیان در جامعه اسلامی ما نقش مهم و اساسی در تربیت نسل جوان و دانش آموزان برعهده دارند و این حرکت در برابر تهدید نرم دشمنان خیلی مهم قلمداد می شود .

در ادامه این یادواره از کارشناسان مذهبی شهرستان مهریز در سخنانی به جایگاه مقام شهید و شهادت در اسلام و قرآن اشاره کرد و به تبیین افکار شهید مرتصی مطهری (ره) پرداخت و یاد و خاطره شهدای فرهنگی را گرامی داشت .

در پایان این مراسم که فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهریز نیز حضور داشت به عده ای از فرهنگیان ٰ کارگران و همچنین سرگروه های حلقه صالحین لوح سپاس تقدیم شد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه