مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) در مهریز برگزار شد

مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم بزرگداشت ارتحال بنبانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در مهریز برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین دارابی از اساتید حوزه و دانشگاه تهران در این مراسم که در مسجد جامع باغ بهار برگزار شد بر ضرورت انتقال اندیشه های امام خمینی(ره) به نسل جوان جامعه تاکید کرد و گفت: جوانان باید از این اندیشه ها به خوبی پیروی کنند و همانگونه که قرآن و سخنان اهل بیت(ع) همیشه تازه و باطراوت و راهگشا خواهد بود، سخنان امام هم از همان جنس است و همان اثر را خواهد داشت. وی با بیان اینکه امام در اوج قدرت و محبوبیت با کمال سادگی و زهد زندگی می‌کرد افزود : امام در اوج محبت، صبر و حوصله، قاطعیت و برخورد محکم، با مسائل برخورد و همین از امام یک شخصیت مهربان اما بت‌شکن در ذهن‌ها باقی به جای گذاشت . وی مهم‌ترین شاخصه خط امام را تبعیت از ولایت فقیه اعلام و گفت : جوانان باید به خوبی آرمانهای و شاخصه های امام راحل را ادامه دهند.  
مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم بزرگداشت ارتحال بنبانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در مهریز برگزار شد
حجت الاسلام و المسلمین دارابی از اساتید حوزه و دانشگاه تهران در این مراسم که در مسجد جامع باغ بهار برگزار شد بر ضرورت انتقال اندیشه های امام خمینی(ره) به نسل جوان جامعه تاکید کرد و گفت: جوانان باید از این اندیشه ها به خوبی پیروی کنند و همانگونه که قرآن و سخنان اهل بیت(ع) همیشه تازه و باطراوت و راهگشا خواهد بود، سخنان امام هم از همان جنس است و همان اثر را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه امام در اوج قدرت و محبوبیت با کمال سادگی و زهد زندگی می‌کرد افزود : امام در اوج محبت، صبر و حوصله، قاطعیت و برخورد محکم، با مسائل برخورد و همین از امام یک شخصیت مهربان اما بت‌شکن در ذهن‌ها باقی به جای گذاشت .
وی مهم‌ترین شاخصه خط امام را تبعیت از ولایت فقیه اعلام و گفت : جوانان باید به خوبی آرمانهای و شاخصه های امام راحل را ادامه دهند.

 

آدرس کوتاه :