مدیر کل غله استان يزد: مشکل کیفیت آرد مهریز از خرداد ماه امسال حل خواهد شد.

مدیر کل غله استان يزد: مشکل کیفیت آرد مهریز از خرداد ماه امسال حل خواهد شد.


در همایش نانوایان شهرستان مهریز که با حضور فرماندار ،مدیر کل غله استان و بازرس ویژه استاندار و کلیه نانوایان شهرستان مهریز برگزار شد
مدیر کل غله استان يزد: مشکل کیفیت آرد مهریز از خرداد ماه امسال حل خواهد شد.
مهندس اعلايی پور در همايش نانوايان مهريز اظهار داشت: در سال اصلاح الگوی مصرف باید به گونه‌ای رفتار کنیم که تفکرات ما نیز اصلاح شود و نباید مردم را در تنگنا قرار دهیم بلکه باید بهینه مصرف کنیم.
 
وي با تاكيد بر اينكه نانوایان باید با مدیریت صحیح از حیف و میل شدن نان و آرد جلوگیری کنند، گفت: نانوایان در وادی هستند که باید روزانه خدا را شاکر باشند زیرا زحمت دست رنج نانوایان است که هر روز سر سفره مردم است، نانوايی یکی از مقدس‌ترین مشاغل است و باید به آن اهمیت فراوان داد، همه نانوایان جزء یک خانواده هستند و با مقدس‌ترین برکت خدا سر و کار دارند و نباید آن را با مادیات مقایسه کنند.
 
فرماندار مهريز نيز در این همایش با تشکر از نانوایان به خاطر زحمات فراوان گفت: زحمتکش‌ترین قشر جامعه نانوایان هستند و همواره با مشکلاتی روبه‌رو بوده‌اند.
 
احمدعلی زارعزاده ادامه داد:به شغل نانوايی نباید با دید اقتصادی نگاه کرد بلکه باید نیت نانوایان در این کار خیر باشد.
 
وی افزود: واقعیت امر این است که کشور ایران در دنیا دشمن زیاد دارد و دشمنان قصد دارند اسلام خواهی ما را تغيیر دهند، ما در کشور به دنبال دستیابی به بمب اتم نیستیم زیرا بمب اتم عامل قدرت نیست عامل قدرت چیز دیگریست، اسرائیل در جنگ غزه با وجود داشتن بمب اتم نتوانست پیروز شود چون غزه قدرت اسلام را داشت قدرت اسلام بیشتر از بمب اتم است.
 
زارعزاده خطاب به نانوایان گفت: اگر کسی در شهرستان، آرد رابه صورت آزاد به فروش برساند برای همیشه سهمیه آن قطع خواهد شد. 

در پایان این همایش نانوایان مهریزی مسائل و مشکلات خود را که مهمترین آن رسیدگی به بهبود کیفیت کارخانه آرد مهریز بود را با مدیر کل غله استان در میان گذاشتند و اعلایی پور نیز در خصوص حل آن، قول مساعد دادآدرس کوتاه :