محمد رضا صباغیان: مهار تورم نیاز به عزم همگانی دارد


نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی کالا و تورم افسار گسیخته فشار زیادی به اقشار ضعیف و متوسط جامعه وارد می کند، مسئولان باید نظارت ها را در بخش های مختلف و امور اقتصادی و معیشتی مردم بیشتر کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، عصر پنجشنبه با حضور فرماندار ، نماینده مردم مهریز در مجلس و بخشدار مرکزی مهریز در روستای میرک آباد مشکلات مردم بررسی و پایش شد.
 محمدرضا صباغیان بافقی افزود: تحریم های آمریکا و سوء استفاده برخی افراد سودجو بر مشکلات اقتصادی مردم در ماه های اخیر افزوده است.
وی ادامه داد: تمام هم و غم نمایندگان مجلس و دولت، نظارت و کنترل گرانی هاست و باید دستگاه های مسئول وظایف قانونی خود را در این خصوص با جدیت بیشتری انجام دهند.
نماینده مردم شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای موفقیت در کنترل قیمت ها مسئولان و دولت جدی هستند و در این ارتباط همکاری مردم نیاز است.
صباغیان بیان کرد: توطئه های استکبارجهانی علیه نظام و انقلاب ادامه دارد و هوشیاری مردم و بصیرت آنها موجب خنثی شدن اهداف شوم دشمنان نظام متعالی اسلامی می شود.
وی اظهار کرد: مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه مهریز با حضور مسئولان پیگیری می شود ولی این حوزه بزرگ است و باید یک نماینده دیگر اضافه شود تا بهتر بتوان مطالبات را رسیدگی کرد.
استان یزد بر اساس سرشماری عمومی سال 1395، یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که در 10 شهرستان ساکن هستند، از این تعداد حدود 250 هزار نفر در پنج شهرستان مهریز، بافق، ابرکوه، بهاباد و خاتم زندگی می کنند.
در این دیدار مردمی، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا به طرح مسائل و نیارها شامل اشتغال، کارهای فرهنگی و عمرانی و رسیدگی به مسائل معیشتی مردم را مورد تاکید قرار دادند.
روستای میرک آباد با هزار نفر جمعیت در 12 کیلومتری شهر مهریز قرار دارد.
آدرس کوتاه :