محفل انس با قرآن کریم در مهریز برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته معلم و عقیدتی سیاسی محفل انس با قرآن کریم در مسجد امام حسن(ع) روستای گردکوه مهریز با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهید مدرس ، سازمان تبلیغات اسلامی ، موسسه خیریه کوثرولایت  برگزار شد. در این مراسم که جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولان حضور داشتند حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد  ضمن تبریک هفته معلم شغل معلمی را از شغل های انبیا نام برد وتربیت فرزندان که علاوه بر احساس وظیفه درشغل والای معلمی جان خود را براساس وظیفه وتکلیف دینی نثاراسلام کردند موردتحسین قرارداد. وی ضمن اشاره به فضائل و اهمیت تلاوت قرآن کریم و ترویج علوم و معارف قرآنی، تصریح کرد: راه سعادت و حیات واقعی انسان‌ها همه در گروه عمل به آیات نورانی قرآن کریم و توصیه های امامان معصوم (ع) می باشد. در ادامه نیز نابغه قرآنی جهان اسلام محمدتقی خان از کشور پاکستان به اجرای چندین برنامه متنوع قرآنی پرداخت که مورد استقبال اهالی و مردم روستای گردکوه قرار گرفت.
محفل انس با قرآن کریم در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته معلم و عقیدتی سیاسی محفل انس با قرآن کریم در مسجد امام حسن(ع) روستای گردکوه مهریز با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهید مدرس ، سازمان تبلیغات اسلامی ، موسسه خیریه کوثرولایت  برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولان حضور داشتند حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد  ضمن تبریک هفته معلم شغل معلمی را از شغل های انبیا نام برد وتربیت فرزندان که علاوه بر احساس وظیفه درشغل والای معلمی جان خود را براساس وظیفه وتکلیف دینی نثاراسلام کردند موردتحسین قرارداد.
وی ضمن اشاره به فضائل و اهمیت تلاوت قرآن کریم و ترویج علوم و معارف قرآنی، تصریح کرد: راه سعادت و حیات واقعی انسان‌ها همه در گروه عمل به آیات نورانی قرآن کریم و توصیه های امامان معصوم (ع) می باشد.
در ادامه نیز نابغه قرآنی جهان اسلام محمدتقی خان از کشور پاکستان به اجرای چندین برنامه متنوع قرآنی پرداخت که مورد استقبال اهالی و مردم روستای گردکوه قرار گرفت.

آدرس کوتاه :