مجتمع فرهنگي تبليغي اداره تبليغات اسلامي مهريز به بهره برداري رسيد

مجتمع فرهنگي تبليغي اداره تبليغات اسلامي مهريز به بهره برداري رسيد


امام جمعه مهريز با اشاره به اينکه تبليغ سنت پيامبران الهي است گفت: تبليغات در اسلام سابقه اي پر افتخار دارد و مبلغان گذشته افتخار ما هستند و اکنون روحانيت به عنوان پرچمداران اين عرصه بايد اين افتخار بزرگ را که امانتي از گذشتگان است حفظ کنند.
مجتمع فرهنگي تبليغي اداره تبليغات اسلامي مهريز به بهره برداري رسيد
حجت الاسلام "برهان"بر کيفيت کارها بر آموزش مبلغان ديني تأکيد کرد و افزود : سازمان تبليغات اسلامي بايد احکام دين را احياء کند و در اين راستا لازم است مبلغين آموزشهاي لازم را ببينند و وظيفه سازمان تبليغات اسلامي مبلغ پروري است.
امام جمعه شهرستان مهريز با اشاره به حضور روحانيون در مناطق مختلف جهت انجام امور تبليغي بويژه در ايام رمضان و محرم و صفر اظهار داشت: اعزام مبلغ بايد متناسب با نيازهاي هر منطقه باشد.
مشاور استاندار يزد در امور روحانيون نيز به آثار و برکات سفرپرخير و برکت مقام معظم رهبري به استان يزد اشاره کرد و گفت: يکي از اين آثار ارزنده افتتاح اين مرکز است.
حجت الاسلام "رحماني" با اشاره به خدمات روحانيت در طول تاريخ ياد و خاطره عالمان ديني استان دارالعباده و دارالعلم يزد را گرامي داشت و از برگزاري کنگره بزرگداشت آيت الله سيد محمد کاظم طباطبايي يزدي صاحب عروه الوثقي درآينده نزديک خبر داد.
"زارع زاده" فرماندار شهرستان مهريز نيز با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در رابطه با وظيفه منتظران درعصر غيبت حضرت مهدي (عج) براي دست اندرکاران امور تبليغي آرزوي موفقيت کرد.
"محمدي" مدير کل نوسازي مدارس استان يزد احداث مجتمع فرهنگي تبليغي شهرستان مهريز را افتخاري بزرگ براي اين اداره دانست و گفت: احداث شش مجتمع فرهنگي در شهرستان هاي مهريز ، خاتم ، صدوق ، ميبد ، اردکان و تفت و همچنين ساخت دبيرستان هاي علوم ومعارف اسلامي صدرا در ابرکوه ، طبس و خاتم از برکات سفر مقام معظم رهبري است احداث آن به اداره کل نوسازي مدارس استان يزد واگذارشده است .
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهريز گفت: مجتمع فرهنگي تبليغي اين اداره از محل اعتبارات سفر پرخير و برکت مقام معظم رهبري در مساحت 840 متر مربع و در دو طبقه و با هزينه اي معادل سه ميليارد و ششصد ميليون ريال احداث شده است.
حجت الاسلام "مجيد جعفر پور"افزود:اين مجتمع داراي فضاي اداري، کتابخانه حوزه دين ، نمايشگاه عرضه محصولات فرهنگي ، کافي نت ، سالن اجتماعات و کلاسهاي آموزشي
آدرس کوتاه :