كسب مقام اول مسابقات تنيس روي ميز شهرستان يزد توسط بازیکن مهریزی

كسب مقام اول مسابقات تنيس روي ميز شهرستان يزد توسط بازیکن مهریزی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، محمد زین العابدینی در دور دوم مسابقات تنيس روي ميز جوانان شهرستان یزد به مقام اول دست یافت.  در این مسابقات که با حضور 14 بازیکن روز جمعه 8 اردیبهشت در سالن شهید مدیری یزد برگزار شد زین العابدینی که در مرحله گروهی دوم شده بود در مرحله حذفی  مقتدر ظاهر شد و در  2 بازی دشوار مهدی خوش خبر و رامین هاشم بیگی را با نتیجه 3 به 2 شکست داد و به فینال رسید . در بازی فینال مقابل حمید دهقان قرار گرفت و او را شکست داد و بر سكوي نخست ايستاد. در ديدار برای کسب مقام سوم هم امیرمحمد یوشنی بر رامین هاشم بیگی غلبه کرد و سوم شد.
كسب مقام اول مسابقات تنيس روي ميز شهرستان يزد توسط بازیکن مهریزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، محمد زین العابدینی در دور دوم مسابقات تنيس روي ميز جوانان شهرستان یزد به مقام اول دست یافت.
 در این مسابقات که با حضور 14 بازیکن روز جمعه 8 اردیبهشت در سالن شهید مدیری یزد برگزار شد زین العابدینی که در مرحله گروهی دوم شده بود در مرحله حذفی  مقتدر ظاهر شد و در  2 بازی دشوار مهدی خوش خبر و رامین هاشم بیگی را با نتیجه 3 به 2 شکست داد و به فینال رسید .

در بازی فینال مقابل حمید دهقان قرار گرفت و او را شکست داد و بر سكوي نخست ايستاد. در ديدار برای کسب مقام سوم هم امیرمحمد یوشنی بر رامین هاشم بیگی غلبه کرد و سوم شد.

آدرس کوتاه :