قهرماني تيم شهيد قريشي در ليگ واليبال مهريز

قهرماني تيم شهيد قريشي در ليگ واليبال مهريز


  ر ئیس هیات والیبال شهرستان مهریز گفت: لیگ والیبال مهریز جام 313 شهید این شهرستان در سالن شهید لجه مهریز با حضور ۱۲ تیم و انجام ۴۰بازی بمدت ۲ ماه برگزار و تیم شهید قریشی بر سکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز محمد رضا زارع زاده با بیان اینکه تیم شهیدسیدرضا قریشی قهرمان لیگ والیبال مهریز شد افزود: لیگ والیبال مهریز جام ۳۱۳ شهید این شهرستان در سالن شهید لجه مهریز با حضور ۱۲ تیم و انجام ۴۰بازی بمدت ۲ ماه برگزار و در پایان دیدار نهایی تیم شهید سیدرضا قریشی ۳ بر ۲ تیم شادروان خباز را شکست داد و مقام قهرمانی را از آن خود کرد . وی افزود: در دیدار رده بندی نیز بانک کشاورزی ۳ بر ۰ توباس را مغلوب کرد و مقام سومی را از آن خود کرد. زارعزاده از برگزاری مراسم اختتامیه این مسابقات در روزهای آتی با حضور مسئولان شهرستان خبر داد.    
قهرماني تيم شهيد قريشي در ليگ واليبال مهريز

 

رئیس هیات والیبال شهرستان مهریز گفت: لیگ والیبال مهریز جام 313 شهید این شهرستان در سالن شهید لجه مهریز با حضور ۱۲ تیم و انجام ۴۰بازی بمدت ۲ ماه برگزار و تیم شهید قریشی بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز محمد رضا زارع زاده با بیان اینکه تیم شهیدسیدرضا قریشی قهرمان لیگ والیبال مهریز شد افزود: لیگ والیبال مهریز جام ۳۱۳ شهید این شهرستان در سالن شهید لجه مهریز با حضور ۱۲ تیم و انجام ۴۰بازی بمدت ۲ ماه برگزار و در پایان دیدار نهایی تیم شهید سیدرضا قریشی ۳ بر ۲ تیم شادروان خباز را شکست داد و مقام قهرمانی را از آن خود کرد.
وی افزود: در دیدار رده بندی نیز بانک کشاورزی ۳ بر ۰ توباس را مغلوب کرد و مقام سومی را از آن خود کرد.

زارعزاده از برگزاری مراسم اختتامیه این مسابقات در روزهای آتی با حضور مسئولان شهرستان خبر داد.


  •  

 

آدرس کوتاه :