قدرداني نماينده مردم مهریز در مجلس از رسانه ملي

قدرداني نماينده مردم مهریز در مجلس از رسانه ملي


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی از پوشش مناسب عزاداري‌هاي مردم در ایام محرم در اقصی نقاط ایران از صدا و سيما قدرداني كرد. حجت الاسلام و المسلمین دخيل عباس زارع‌زاده درباره نقش بي‌بديل صداوسيما در دهه اول محرم گفت:‌ محرم امسال صداوسيما در طول شبانه روز برنامه‌هايي را پخش كرد كه مبلغ كلام امام حسين(ع) و نهضت ايشان بود. وي با اشاره به اين كه تمام شبكه‌هاي صداوسيما 24 ساعته برنامه‌هايي مرتبط با قيام‌عاشورا پخش مي‌كرد، گفت: در دهه اول محرم تلويزيون هم مراسم عزاداري را پوشش داد، هم فيلم‌ها و سريال‌هاي مرتبط با قيام امام حسين(ع) را پخش كرد و هم سخنراني‌هاي مفيدي را براي عموم مردم از شبكه‌هاي مختلف به نمايش گذاشت.
قدرداني نماينده مردم مهریز در مجلس از رسانه ملي

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی از پوشش مناسب عزاداري‌هاي مردم در ایام محرم در اقصی نقاط ایران از صدا و سيما قدرداني كرد.
حجت الاسلام و المسلمین دخيل عباس زارع‌زاده درباره نقش بي‌بديل صداوسيما در دهه اول محرم گفت:‌ محرم امسال صداوسيما در طول شبانه روز برنامه‌هايي را پخش كرد كه مبلغ كلام امام حسين(ع) و نهضت ايشان بود.
وي با اشاره به اين كه تمام شبكه‌هاي صداوسيما 24 ساعته برنامه‌هايي مرتبط با قيام‌عاشورا پخش مي‌كرد، گفت: در دهه اول محرم تلويزيون هم مراسم عزاداري را پوشش داد، هم فيلم‌ها و سريال‌هاي مرتبط با قيام امام حسين(ع) را پخش كرد و هم سخنراني‌هاي مفيدي را براي عموم مردم از شبكه‌هاي مختلف به نمايش گذاشت.

آدرس کوتاه :